Žvagulių dukros krikšto mama tapusi Irūna Puzaraitė: „Man tai įžanga į motinystę“

Irūna Puzaraitė-Čepononienė su krikšto dukra Barbora / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Kol neturiu savo vaikų, visą meilę atiduodu Barborai. Ji man – kaip mano pačios dukra“, – Žmonės.lt sakė Irūna Puzaraitė-Čepononienė, ketvirtadienį tapusi sesers Inetos ir jos vyro Ąžuolo Žvagulių pirmagimės krikšto mama.

Žvagulių dukros krikštynos vyko Lazdijų rajone esančio Šventežerio miestelio Švč. Mergelės Marijos gimimo bažnyčioje. Čia susirinkę svečiai mažąją Barborą sveikino ne tik krikšto, bet ir pirmojo gimtadienio proga.

„Po to, kai gimė brolis, tapau labai jautri vaikams. Ėmiau juos labai stipriai mylėti, to anksčiau nebuvo. Dabar man ar savas, ar svetimas – vaikai yra nuostabūs“, – Žmonės.lt sakė Irūna.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai Šventežeryje pakrikštijo pirmagimę Barborą

Pati prieš mėnesį su kariškiu Roku Čepononiu žiedus sumainius atlikėja sako jau taip pat svajojanti apie vaikus, tačiau kol kas dar didžiausią dėmesį skiria darbams, ne šeimai. „Vasarą dar tikrai atidirbsiu, o paskui... Bus matyti. Jau tikrai norėčiau savo pačios vaikų“, – sakė Irūna.

Žvagulių dukros krikštynų akimirka / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Tačiau kol kas motinišką meilę ji dovanoja sesers dukrai Barborai ir dar dviems savo krikšto vaikams. „Man tai įžanga į motinystę“, – juokėsi I.Puzaraitė-Čepononienė.

Krikštynų proga Irūna drauge su Barboros krikštatėviu Ryčiu Žvaguliu nusprendė atidaryti mergaitei sąskaitą banke.

„Pasitarėm su krikšto tėčiu ir pagalvojom, kad tai – protingiausias sprendimas. Žaislų ji turi, atrakcijų irgi netrūksta, todėl kai paaugs, kai jau protaus, galės pati nusipirkti tai, ką norės“, – kalbėjo Irūna.

Ji taip pat teikė ir asmenišką dovaną. Nupirkusi duomenų laikmeną joje įrašė per metus padarytas Barboros nuotraukas.

Žvagulių dukros krikštynų akimirka / Luko Balandžio / 15min nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Irūna Puzaraitė Druskininkuose ištekėjo už mylimojo kariškio Roko Čepononio​

Irūna Puzaraitė ir Rokas Čepononis susituokė ir Liškiavos bažnyčioje: jaunikis – su kariškio uniforma​

Tačiau, pasak Irūnos, ne dovanos svarbiausia, daug didesnė krikštatėvių pareiga – vaikui skirtas dėmesys.

„Krikštynų dieną Barborą apsikabinsiu ir nepaleisiu. Stengiuosi kuo daugiau laiko praleisti su ja. Net jei turiu koncertų, vos ištaikiusi laisvą minutę bent trumpam važiuoju jos pamatyti, be galo jos pasiilgtu. Barborytė yra neeilinis vaikas, jis tikrai išskirtinė“, – sakė Irūna.

Trečią kartą sutikusi eiti krikštamotės pareigas Irūna sako jų neatsisakytų ir ketvirtą kartą. „Neturiu jokio limito. Būti krikšto mama man – įvertinimas, juk tai didelė atsakomybė. Jei tik galiu – mielai sutinku“, – prasitarė ji.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai Šventežeryje pakrikštijo pirmagimę Barborą

Inetos ir Ąžuolo Žvagulių dukros Barboros krikštynos (37 nuotr.)
+31
Skaitykite daugiau