Žuvusios Klaipėdos „Nuaro“ vadovės artimieji prašo pagalbos našlaičiais likusiems vaikams

Klaipėdos gyvūnų globos namų „Nuaras“ vadovė Gintarė Liutkuvienė su vyru Egidijumi / Socialinių tinklų ir BNS foto nuot.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-11-26 12:43
Šią savaitę ne vieną sukrėtė žinia, kad per avariją Palangoje žuvo Gyvūnų globos namų „Nuaras“ Klaipėdos padalinio vadovė Gintarė Liutkuvienė ir jos vyras Egidijus Liutkus. Be tėvų liko du mažamečiai berniukai. Jų artimieji ir Gintarės kolegos kreipiasi į žmones pagalbos.
„Nerandame žodžių išreikšti tam, ką šiomis dienomis jaučiame ir išgyvename. Nėra tokios paguodos, kurią galėtume suteikti netekus pačių artimiausių... Prisidedame prie prašymo susitelkti ir padėti vaikams, kuriems šiuo metu labiausiai reikia mūsų visų pagalbos“, – rašoma „Nuaro“ paskyroje feisbuke.
 
Aukoti prašė ir berniukų artimieji.
 
Norintys paskutinį sykį atsisveikinti su Gintare ir Egidijumi Liutkais, tai galite padaryti šeštadienį Palangoje (Klaipėdos pl. 67, Palanga) nuo 9 iki 19 valandos. Šv. Mišios bus aukojamos sekmadienį Kauno arkikadedroje bazilikoje 10.30 val ir Stakiuose, Jurbarko rajone Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje 14 val.
Gintarė Liutkuvienė / „Nuaro“  ir asmeninio albumo nuotr.
Gintarė Liutkuvienė / „Nuaro“ ir asmeninio albumo nuotr.

Klaipėdos „Nuaro“ vadovė Gintarė Liutkuvienė ir jos vyras Egidijus žuvo šeštadienį prieš vidurnaktį Palangoje per autoįvykį.

„Nuaro“ direktorė Jurgita Gustaitienė portalui Žmonės.lt teigė, kad Gintarę ir jos šeimą pažinojo jau 10 metų.

„Buvome ne tik kolegos, bet ir artimi draugai“, – nesulaikydama ašarų kalbėjo J.Gustaitienė. – Gintarė buvo nepaprastai nuoširdus žmogus. Mylėjo ne tik gyvūnus, bet ir žmones, buvo be galo atsidavusi darbui“.

Portalo Žmonės.lt duomenimis, našlaičiais liko du 3 ir 10 metų berniukai. „Skaudžiausia dėl vaikų. Vyresnėlis Dominykas juk jau viską supranta. Tai didžiulė netektis ir sukrėtimas, todėl padėsime kaip galėsime“, – portalui Žmonės.lt sakė J.Gustaitienė.

Naujausi straipsniai