Žuvusios kino operatorės Halynos Hutchins sutuoktinis paviešino jautrų įrašą: „Mums tavęs trūksta“

Halyna Hutchins / „Vida Press“ nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Filmavimo aikštelėje aktoriaus Aleco Baldwino netyčia nušautos kino operatorės Halynos Hutchins (42) istorija sukrėtė pasaulį. Moters gedi jos devynerių metų sūnus Androsas ir sutuoktinis Mathew Hutchinsas (48). Pastarasis anapilin iškeliavusiai žmonai skyrė jautrius žodžius.

42-ejų kino operatorę Halyną Hutchins aktorius Alecas Baldwinas rekvizitiniu ginklu netyčia nušovė ketvirtadienį vesterno „Rastas“ („Rust") filmavimo aikštelėje.

O šeštadienį velionės vyras Matthew Hutchinsas savo instagramo paskyroje paviešino pirmąjį įrašą po mylimos žmonos mirties.

Vyras pasidalijo keliomis nuotraukomis, kuriose užfiksuotos laimingos šeimos akimirkos.

Fotografijose – pati Halyna, Matthew ir jųdviejų devynerių metų sūnus Androsas. M.Hutchinsas pridėjo ir trumpą, bet viską pasakančią žinutę: „Mums tavęs trūksta, Halyna!“

Matthew netrukus sulaukė ir palaikymo komentaruose – žmonės linkėjo Halynai ilsėtis ramybėje.

Primename, kad kino operatorė Halyna Hutchins po lemtingo šūvio Naujojoje Meksikoje buvo nugabenta į ligoninę, tačiau nuo patirtų sužalojimų mirė. Alecas Baldwinas taip pat netyčia pašovė režisierių Joelį Souzą, jis penktadienį buvo paleistas iš gydymo įstaigos.

Penktadienį velionės vyras Matthew leidiniui „Insider“ sakė, kad „nėra žodžių, kaip apibūdinti šią situaciją“.

„Aš negalėsiu pakomentuoti fakto ar to, ką mes dabar išgyvename, bet vertinu visų išreikštą užuojautą“, – sakė jis, pridūręs, kad dabar belieka tikėtis, jog bent laikas kiek apgydys žaizdas.

Tą pačią dieną duodamas interviu „Daily Mail“ Matthew teigė, kad A.Baldwinas jųdviejų pokalbio po tragedijos metu išreiškė didelį palaikymą šeimai.

Ir pats aktorius penktadienį tviteryje išplatintoje žinutėje patikino, kad susisiekė su Matthew ir pasiūlė jam paramą šiuo nelengvu metu.

„Man plyšta širdis dėl jos vyro, jų sūnaus ir visų, kurie pažinojo ir mylėjo Halyną“, – liūdesio neslėpė A.Baldwinas.

Skaitykite daugiau