Žuvusio Paulo Walkerio broliai Calebas ir Cody padės užbaigti „Greitų ir įsiutusių 7“ filmavimą

Paulas Walkeris (dešinėje) su savo broliais Calebu (centre) ir Cody (kairėje) / AOP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-16 08:25
Antradienį filmo „Greiti ir įsiutę 7“ („Fast & Furious 7“) kūrėjai patvirtino, kad prieš daugiau kaip keturis mėnesius žuvusio Paulo Walkerio broliai Calebas ir Cody padės užbaigti paskutines scenas, kuriose turės pasirodyti Paulo vaidintas personažas Brianas O'Conneris.

„Greitų ir įsiutusių 7“ kūrybinė komanda antradienį oficialioje filmo paskyroje „Facebook“ paviešino laišką, kuriuo gerbėjams paaiškino savo apsisprendimą.

„Greitų ir įsiutusių“ saga yra apie šeimą. Filmo personažus sieja šeimos ryšiai, taip pat jaučiamės ir mes visi, dirbę kartu daugiau kaip 13 metų. Ir tai neabejotinai apibūdina tai, ką mes jaučiame savo gerbėjams.

Mūsų šeima lapkritį patyrė neįsivaizduojamą šoką. Mums reikėjo laiko, kad gedėtume Paulo – mylimo brolio, kurį praradome, ir nuspręstume, ar turėtume tęsti filmą.

Mes visi susitikome ir jautėme, kad vienintelis būdas yra viską tęsti. Mes manome, kad filmo gerbėjai nori šito, ir tikime, kad to būtų norėjęs ir Paulas. Paulas jau buvo nusifilmavęs dramatiškose „Greitų ir įsiutusių 7“ scenose ir daugelyje veiksmo scenų, ir tai buvo vieni iš stipriausių darbų jo karjeroje.

Mes vėl pradėjome filmuoti ir dabar priėmėme Paulo brolius, Calebą ir Cody, į savo šeimą. Calebas ir Cody padeda mums užbaigti kelias likusias veiksmo scenas už savo brolį ir užpildys nedideles likusias spragas. Turėdami juos abu filmavimo aikštelėje jaučiame, kad ir Paulas yra su mumis.

Mums liko metai užbaigti „Greitus ir įsiutusius 7“ ir šis filmas yra pats svarbiausias, kurį kūrėme. Jis suteiks galimybę gyventi Briano O'Connerio personažui ir leis mums pagerbti patį ryškiausią Paulo vaidmenį.

Grįžę į darbus mes norėjome trumpai pakalbėti su savo gerbėjais tiesiogiai ir padėkoti jums už meilę ir palaikymą, kuriuos mums visada teikėte.“

Žmonės.lt primena, kad 40-metis Paulas Walkeris automobilio avarijoje žuvo lapkričio 30-ąją.

Balanždio pradžioje, praėjus keturiems mėnesiams po Paulo Walkerio žūties, „Greitų ir įsiutusių 7“ komanda grįžo į filmavimo aikštelę, kur tęsia likusius darbus. Šiuo metu juosta filmuojama Dubajuje.

„Greiti ir įsiutę 7“ kino teatrus turėjo pasiekti dar šią vasarą, tačiau dėl Paulo Walkerio žūties premjera atidėta iki 2015-ųjų balandžio.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai