Žuvusį Paulą Walkerį pakeitęs jo brolis Cody Walkeris vaidins ir kituose „Greitų ir įsiutusių“ filmuose

Paulas Walkeris (dešinėje) su savo broliais Calebu (centre) ir Cody (kairėje) / AOP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-03 17:03
Žuvusio aktoriaus Paulo Walkerio jaunesnysis brolis Cody Walkeris (25 m.), padėjęs „Greitų ir įsiutusių 7“ („Fast and The Furious 7“) kūrėjams užbaigti filmą, vaidins ir kituose populiariosios franšizės filmuose, praneša „Mail Online“.

Po vyresniojo brolio žūties Cody Walkeris, kuris yra aktorius ir profesionalus kaskadininkas, sutiko nusifilmuoti finalinėse „Greitų ir įsiutusių 7“ scenose, kuriose suvaidinti nebespėjo šio filmo žvaigždė.

Vienas šaltinis iš „Greitų ir įsiutusių“ komandos „Mail Online“ atskleidė, kad Cody Walkeris vaidins ir kituose franšizės filmuose. Paulo vaidintas personažas Brianas O'Conneris pasitrauks iš garsiosios komandos, o prie jos prisijungs jaunesnysis jo brolis.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

„Be abejo, Cody jokiu būdu nėra Paulo pakaitalas, tačiau prodiuseriai buvo jam labai dėkingi, kad jis padėjo užbaigti filmą. Jis labai malonus ir charizmatiškas, – pasakojo šaltinis iš kūrybinės komandos. – Tai bus tarsi duoklė Paului, Cody dėka Walkerio pavardė nedings iš „Greitų ir įsiutusių“ filmų.“

Gegužę Cody Walkeris Malibu paplūdimyje filmavosi su Jordanna Brewster, kuri filme vaidina jo žmoną, ir buvo sunku patikėti, kad tai ne Paulas Walkeris – brolių panašumas tiesiog stulbinantis.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai