Žuvo garsi „Youtube“ žvaigždė Emily Hartridge: jos mirtis palietė tūkstančius

Emily Hartridge/Instagramo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-15 11:21
35-erių metų „Youtube“ žvaigždė Emily Hartridge mirė penktadienį, jos gyvybę pasiglemžė nelaimingas įvykis.

CNN apie garsios moters mirtį pranešė praėjusios savaitės pabaigoje. Skaudžios nelaimės detalėmis buvo pasidalyta ir oficialioje Emily „Instagram“ paskyroje. Mergina pateko į nelaimingą įvykį, kai elektrinis motoroleris susidūrė su vilkiku.

„Sveiki, visi. Tai yra siaubingas dalykas, kurį mes jums pranešame instagrame, tačiau žinome, kad dauguma jūsų tikisi pamatyti Emily dar šiandien... Vienintelis būdas visiems vienu metu pranešti liūdną žinią yra šis.

Emily pateko į nelaimingą atsitikimą ir mes jos netekome. Visi ją mylėjome ir niekada nepamiršime. Ji palietė begalę žmonių, sunku įsivaizduoti gyvenimą be jos. Ji buvo ypatinga“, – skelbė pranešimas oficialioje moters instagramo paskyroje.

Emily Hartridge/Instagramo nuotr.
Emily Hartridge/Instagramo nuotr.

Emily gyvybė užgeso įvykio vietoje. Skubiai atvykusiems medikams jos išgelbėti nepavyko. 

E. Hartridge žvaigžė sužibo prieš keletą metų, kai jos vaizdo įrašai „Youtube“ sulaukė didžiulio dėmesio iš viso pasaulio vartotojų.  Vėliau ji tapo savo kuriamos laidos „10 priežasčių kodėl...“ („10 Reasons Why...“) žvaigžde. Jose Emily paliesdavo įvairiausia temas: nuo sekso, santykių, iki dažniausių gyvenimo klausimų. Emily taip pat vedė laidas televizijoje. 

Temos:

Naujiena Mirtis

Naujausi straipsniai