Žurnalo „Žmonės“ viršelio fotosesijos užkulisiai: Liucina ir Tadas Rimgailos atskleidė apie save iki šiol negirdėtus faktus

Liucina ir Tadas Rimgailos / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-20 20:57
Šią savaitę žurnalo „Žmonės“ viršelį papuošė Liucina ir Tadas Rimgailos. Jie – visiškos priešingybės: svajingoji Liucina ir karštakošis Tadas. Ši pora įrodo – priešingybės traukia.

Kai Liucina į viską žiūri ramiai, Tadas nevengia paputoti ir durimis patrankyti. Kai kurios vienas kito savybės taip erzina, kad tiesiog iš proto veda, o kai pasiekimu yra laikomas faktas, jog per atostogas Barselonoje pavyko vienas kito nenudėti, akivaizdu, šios poros gyvenime liūdna nebūna.

Liucina ir Tadas Rimgailos
Liucina ir Tadas Rimgailos

Nebuvo liūdna ir per žurnalo „Žmonės“ surengtą fotosesiją. Pertraukėlių metu Liucina ir Tadas atskleidė ir daugiau iki šiol negirdėtų faktų apie save. Visi jie – „Žmonės TV“ filmuke.

Per fotosesiją Liucinos ir Tado įvaizdžiu rūpinosi stilistė Austėja Jablonskytė, jos asistentas Lukas Juodis. Makiažą kūrė Julija Estko, o šukuosenas – Jolita Abasova. „H&M“, „Zara“ drabužiai, „H&M“ aksesuarai, fotografuota bare „Uncle Sam's American Pub“ Vilniuje. Fotografas – Tomas Kauneckas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai