Žurnalo „Žmonės“ viršelio fotosesijos užkulisiai: Justinas Jankevičius

Justino Jankevičiaus fotosesija žurnalui „Žmonės“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-14 12:46
Šią savaitę žurnalo „Žmonės“ viršelį papuošė garsus humoristas, TV laidų vedėjas Justinas Jankevičius (33). Per atvirą interviu Justinas Jankevičius kalbėjo apie meilę, karjerą ir svajones.

O kiekvienas iš mūsų bent kartą gyvenime svajojo nusifilmuoti kine. Kadangi Justinas Jankevičius yra tas žmogus, kurio svajonės pildosi, varnelę prie opcijos „Vaidinti kino filme“ jis jau padėjo: nusifilmavo lietuviškoje komedijoje. Beliko tik suvaidinti Džeimsą Bondą, o čia jau į pagalbą atskubėjo „Žmonių“ fotografų komanda.

Pirmoji fotosesijos idėja: herojus iš lėktuvo šoka į jūrą. Antroji fotosesijos idėja: velniop tą lėktuvą, herojus tiesiog šoka į jūrą. Kur žiemą sostinėje rasti šiltą jūrą? Aišku, „Vichy“ vandens parke. Juoko ir erzelio tądien buvo daug: visi žinojo, kad fotosesija vyks vandens parke, bet kažkodėl ne visi numanė, jog ten bus taip šlapia!.. Užtat pagrindinis herojus laikėsi oriai, nesiginčydamas nardė per bangas – ir net šlapiausią akimirką išliko gražus. Profesionalas, nieko nepasakysi.

Netikite? Tuomet kviečiame pažiūrėti viršelio fotosesijos užkulisius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai