Žurnalo „Žmonės“ viršelio fotosesijos su Prezidente Dalia Grybauskaite užkulisiai

zurnalo-zmones-virselio-fotosesija-prezidente-dalia-grybauskaite
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-15 12:04
Šią savaitę iš žurnalo „Žmonės“ viršelio žvelgia Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Dauguma žmonių Prezidentę žino tik iš viešosios erdvės, žiniasklaidos formuojamo įvaizdžio: griežtą, ką nors kritikuojančią, kalbančią apie rimtus dalykus. „Kartais net juokauju, kad to įvaizdžio jau nepakeisiu: net jei įsisegčiau į plaukus gėlę, vis tiek atrodyčiau griežta. Bet kai žmonės pamato mane kitoje aplinkoje – dažnai nustemba“, – atvirame ir labai nuoširdžiame interviu „Žmonėms“ prisipažino šalies vadovė.

Imti interviu iš Prezidentės, ją fotografuoti – galimybė, pasitaikanti kartą gyvenime. Kaip ir – kokteilis iš smalsumo, atsakomybės, streso.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė
Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Tačiau stresai baigiasi vos įžengus į prezidentūrą, kur tave visi pasitinka taip, tarsi būtų ilgai laukę. Kai Prezidentė į interviu ateina dešimčia minučių anksčiau sutarto laiko ir sėda ne kitapus milžiniško stalo, o – greta. Kai atsakinėja į klausimus, ir tampa aišku, kad ji nepanaši į TV veidą.

Nors apie veidą labiau tiktų klausti fotografo komandos, šiaip jau pratusios prie improvizacijų: „Gal šitaip pabandome, o gal – taip?“ Šiuokart nebuvo laiko apmąstymams. Lokacija ir viskas apgalvota iš anksto. Fotografui pasakius: „Keičiam!“, šviesų asistentai net žinojo, kiek metrų į kurią pusę eiti, kur pasisukti, ką iškart jungti. Ir, net atsižvelgiant į tai, kad Prezidentė nemėgsta fotografuotis ir vis klausė: „Jau? Jau yra?“, per trumpą laiką buvo pasiektas džiuginantis rezultatas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai