Žurnalo „Žmonės“ viršelio fotosesijoje – vertybių krizės ištikta Dovilė Filmanavičiūtė

Dovilė Filmanavičiūtė / Redos Mickevičiūtės ir Tautvydo Stuko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-12 15:41
Dainininkė, reklamos projektų kūrėja Dovilė FILMANAVIČIŪTĖ (31) prisipažįsta pastaruoju metu svajojanti viską mesti velniop: „Ta įsivaizduojamos sėkmės banga tikrai labai pagauna. Tu tarsi skrieji ant banglentės, ant kurios drauge stovi visi populiarūs, svarbūs, visi ypatingi... Bet visai neseniai aš nuo tos bangos nulipau ir atsisėdau nuošaly ant smėlio – noriu būti su savimi ir su sau svarbiausiais.“

„Man dabar toks savianalizės festivalis prasidėjęs! Man tokia vertybių krizė! Vis kažkokie klausimai: kas aš esu, kur einu?.. Matyt, viskas dar paaštrinta, nes jaučiuosi pavargusi. Buvo, kad maiviausi: kai sakiau, kad man trisdešimtmečio krizė. Nė velnio tos krizės nebuvo. Atrodo, ji atėjo dabar... Tiesiog vienu metu tarsi iš šalies pasižiūrėjau, kas vyksta aplink mane. Tas matavimasis socialinėse medijose – kas už ką kietesnis, kas daugiau sekėjų turi, kas skambiau kitą įžeis... „Palaukite, aš nenoriu eiti su minia“, – pasakiau sau. Nenoriu sekti paskui tuos, kurie, net neabejoju, anksčiau ar vėliau užduos sau tuos pačius klausimus, kaip ir aš. Nes negalima visą laiką gyventi tame chaose“, – prisipažįsta šios savaitės viršelio herojė.

„Šiaip, aš – dramų karalienė ir mėgstu viską sureikšminti. Bet dabar ypač ryškiai pajutau, kad manęs visur buvo labai daug pastaruoju metu, aš tiek išsitaškiau ir išsibarsčiau, kad natūraliai pradėjo kilti klausimai: kokius žmones iš tikrųjų noriu matyti savo aplinkoje? Ar man tikrai taip jau reikia su visais būti ir visiems savo atlapą širdį dalinti? Gal jau laikas išmokti pasakyti „ne“? Tik pas mus kažkodėl kalbėtis apie tokį nerimą ir ieškoti pagalbos yra tarsi kokia stigma. Laimė, kad pati mėgstu užsiimti savianalize – tai mano hobis“, – prisipažįsta Dovilė, kurios nuoširdumu žavisi visi nuo socialinių tinklų sekėjų iki televizijos vilkų.

Kviečiame kartu pasižiūrėti, kaip vyko šios savaitės viršelio fotosesija:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai