Žurnalo „Žmonės“ viršelio fotosesijoje – brandi Agnetos ir Lino Kleizų draugystė

Agneta ir Linas Kleizos / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-08 08:00
Šią savaitę žurnalo „Žmonės“ viršelį papuošė viena gražiausių ir tvirčiausių šalies porų Agneta ir Linas Kleizos. Žurnale išspausdintame interviu pora atvirai prakalbo apie lemtingą pažintį, vienas kito jaukinimąsi, vestuves, tėvystės džiaugsmą, pasitikėjimą ir pagarbą. Agnetą ir Liną jungiantį ryšį nuotraukomis įamžino fotografas Gediminas Žilinskas.
Agneta ir Linas Kleizos
Agneta ir Linas Kleizos

Tokie modeliai – laimė fotografui, bet – galvos skausmas stilistei. Kaip įgyvendinti idėją, sukurti sumanytus kadrus, jei daugiau nei dviejų metrų ūgio krepšininkui tinkančių drabužių mūsų parduotuvėse nė su žiburiu nerasi?.. „Bet mums pavyko! Vienas paltukas Linui tiko“, – šypsosi Austėja Jabonskytė, su pagalbininkais aplėkusi daugybę parduotuvių ir salonų. Žinoma, teko pasinaudoti ir paties Lino spinta. Užtat dėl Agnetos įvaizdžio problemų nekilo.

„Ji – nepaprastai graži moteris. Esu ją fotografavęs prieš dešimt metų – dabar tikrai dar dailesnė, – žaviai ir objektyvo mylimai Agnetai komplimentų negaili fotografas Gediminas Žilinskas. – Labai džiaugiuosi, kad „Žmonėms“ pavyko juos prakalbinti.“

Šįsyk Linas, kaip ir dauguma vyrų, kiek pritingėjo pozuoti, labai nudžiugo išgirdęs apie artėjančią fotosesijos pabaigą, tačiau komandai jį pavyko išjudinti. Spaudė šaltis, lauke sumanytą kadrą teko gaudyti patalpoje, bet ar tai pamatys skaitytojai? Svarbiausia – puikus rezultatas. Jį galite išvysti šios savaitės žurnale „Žmonės“, o fotosesijos užkulisiai – portale Žmonės.lt.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai