Žurnalo „Žmonės“ viršelį papuošusi Ugnė Skonsmanaitė: „Man be galo artima ši fotosesija“

Ugnė Skonsmanaitė / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-01 12:47
Šią savaitę žurnalo „Žmonės“ viršelį papuošė charizmatiškoji televizijos laidų vedėja Ugnė Skonsmanaitė (29). Prieš kurį laiką savo noru, tyliai, be jokių interviu ir graudžių atsisveikinimų Ugnė priėmė sprendimą išeiti iš televizijos. Pusantrų metų trukusi tyla ir pagaliau jos grįžimas – vesti „Eurovizijos“ atrankų Lietuvos televizijoje – kėlė daugybę klausimų, kas vyksta jos gyvenime? „Tikrai nieko blogo nebuvo nenutikę. Tiesiog nusprendžiau, kad man reikia judėti tolyn“, – per interviu paaiškino Ugnė.

Jos brandą, gyvenimo pokyčius fotosesijoje įamžino Tomas Adomavičius, o pribloškiantį įvaizdį Ugnei sukūrė „Žmonių“ stilistė Austėja Jablonskytė su asistentais Lauryna Skrebyte ir Luku Juodžiu.

Ugnė Skonsmanaitė
Ugnė Skonsmanaitė

Taip skrupulingai galvojančių apie kiekvieną nuotrauką, kuri pasirodys viešumoje, ir kiekvieną žodį, kuris nuskambės eteryje, lietuviškame pramogų pasaulyje nėra daug. Būtent todėl Ugnė itin retai duoda interviu. O jei jau sutinka kalbėti, ruošiasi tam labai atsakingai.

Idėją fotografuotis taip, kad kiekviena nuotrauka atspindėtų skirtingą roko muzikos pakraipą, mergina sutiko su didžiausiu džiaugsmu. Glamorous rock, 90’s rock, punk rock, folk rock, blues rock, indie rock... Beje, viršelio nuotraukoje Ugnė – su 1978 metų „Gibson Les Paul Custom“ gitara, kurią vadina Juodąja gražuole („Black Beauty“). Tai – viena seniausių tokių gitarų Lietuvoje. Neparduodama ir itin saugoma, jos savininko – klubo „Tamsta“ šeimininko Arvydo Skernevičiaus – paskolinta tik todėl, kad fotografavome Ugnę.

„Man be galo artima ši fotosesija, nes ji – apie muziką ir mano laisvę būti tuo, kuo noriu“, – neslepia mergina.

Ugnės Skonsmanaitės fotosesijos rezultatus galite išvysti šios savaitės žurnale „Žmonės“, o fotosesijos užkulisiai – portale Žmonės.lt.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai