Žurnalo „Žmonės“ gimtadienyje raudonu kilimu žengė šimtai išsipusčiusių svečių

Žurnalo „Žmonės“ 15-ojo gimtadienio svečiai / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-19 21:59
Ištaigingos suknelės, elegantiški kostiumai ir Holivudo blizgesys. Visa tai galima išvysti šeštadienio vakarą moderniame Vilniaus centre K29. Čia prasidėjo žurnalo „Žmonės“ 15 gimtadienio fiesta, į kurią raudonu kilimu žygiavo garsiausios šalies žvaigždės.

500 išsipusčiusių svečių, tarp kurių – kultūros, meno, pramogų, sporto ir verslo pasaulio atstovai. Akivaizdu, kad šis vakarėlis tapo bene didžiausiu garsenybių traukos centru, bene visos ryškiausias šou verslo asmenybės šįvakar praleis drauge.

Raudonuoju kilimu žengę svečiai savo apsirengimui skyrė daug dėmesio. Kai kurios viešnios specialiai siuvosi sukneles, kreipėsi į dizainerius, siuntėsi iš užsienio, o kai kurios išsinuomojo.

TAIP PAT SKAITYKITE: 15-asis žurnalo „Žmonės“ gimtadienis: garsiausios žvaigždės ir kvapą gniaužiantis šou

Į renginį atvykusi Asta Valentaitė Žmonės.lt sakė, kad jos suknelė specialiai šiam gimtadieniui atvyko iš Ispanijos: „Tai ispanų kompanijos „Novia D‘Art“ suknelė. Šią suknelę specialiai man gavo „Santa“ salonas. Aš neturėjau vizijos, kaip šiandien turėčiau atrodyti. Kai pasiūlė šį modelį, iš pradžių išsigandau, nes kiek neįprastas siluetas, dar neteko taip atrodyti, juokavom, kad tai tokia princesės suknelė. Tačiau pamaniau, kodėl gi nepakeitus šiek tiek stiliaus.“

Teodoro Biliūno / 15min nuotr.
Teodoro Biliūno / 15min nuotr.

Susirinkusiųjų akys krypo į ryškia raudona suknele pasipuošusią Ingą Stumbrienę

„Apsirengiau Ingos Miltinienės suknele. Šią suknelę iš dizainerės gavau dovanų dar prieš Kalėdas, tačiau laukiau ypatingos progos ją užsidėti. Manau, kad tokia suknele galėčiau pasipuošti ne kiekvienam renginiui, net ne kiekvienai šventei. Tai išmušė ta valanda, kai supratau, kad šiandien yra ta šventė. O be abejo, tinka ir prie žurnalo „Žmonės“ logotipo“, – juokavo I.Stumbrienė.

Teodoro Biliūno / 15min nuotr.
Teodoro Biliūno / 15min nuotr.

Rūta Mikelkevičiūtė prisipažino, kad dažniausiai save patiki dizainerių rankoms, ši šventė buvo irgi ne išimtis: „Viktorija Jakučinskaitė mane visada gelbėja, nes aš esu ta moteris, kuri neturi laiko ir esu turbūt susipykusi su mada. Tai kai man yra bėda, skambinu Viktorijai ir prašau, kad išgelbėtų. Šį vakarą taip ir buvo.“

Teodoro Biliūno / 15min nuotr.
Teodoro Biliūno / 15min nuotr.

Renginyje buvo neįmanoma nepastebėti stilistės Austėjos Jablonskytės. Jos žaisminga, spalvingų detalių kupina suknele išsiskyrė iš minios originalumu.

„Tai – Juozo Statkevičiaus specialiai man kurtas drabužis. Tokios „pilnos“ suknelės nesu turėjusi. Prašiau Juozo, kad sukurtų drabužį pagal mano charakterį, mano stilių. Esu labai patenkinta“, – sakė A.Jablonskytė.

Teodoro Biliūno / 15min nuotr.
Teodoro Biliūno / 15min nuotr.

Neringa Šiaudikytė suknelę siuntėsi iš užsienio: „Šiai progai specialiai teko įsigyti suknelę iš „Self Portrait“. Pirkau internetu, labai bijojau, ar tiks, bet, manau, kad viskas puiku.“

Teodoro Biliūno / 15min nuotr.
Teodoro Biliūno / 15min nuotr.

Vestuvių planuotoja Kristina Kaikarienė žurnalo gimtadieniui suknelę išsinuomojo: „Iš tikrųjų rengė vienas mano bičiulės nuomos salonų. Tai aš tiesiog ją išsinuomojau.“

Teodoro Biliūno / 15min nuotr.
Teodoro Biliūno / 15min nuotr.

Įspūdingu drabužiu pasipuošė modelis Kristina Tučkutė. Ji vilkėjo „Alberta Ferretti“ suknelę.

„Pirkau ją Paryžiuje. Tiesiog pamačiau, patiko, jaučiau, kad privalėjau ją įsigyti“, – Žmonės.lt kalbėjo ji.

Modelis džiaugėsi, kad Lietuvoje apskritai daugėja renginių, kuriuose merginos ir moterys gali pasipuošti. „Labai smagu vienoje vietoje pamatyti tiek žavių žmonių. Tiesiog privalu pasipuošti“, – sakė K.Tučkutė.

 
Teodoro Biliūno / 15min nuotr.
Teodoro Biliūno / 15min nuotr.

Į Lietuvą prieš kelias dienas į Lietuvą iš Honkongo grįžęs modelis Karolina Toleikytė nepraleido gimtadienio šventės. Į vakarėlį ji atvyko vilkėdama dailia juodos ir baltos spalvų sunkele.

„Radau ją prieš kelias dienas viename butike. Tai nėra kokio nors dizainerio suknelė, ji labai paprasta, tačiau man puikiai tinka, todėl nusprendžiau įsigyti“, – sakė ji.

Teodoro Biliūno / 15min nuotr.
Teodoro Biliūno / 15min nuotr.

Oficiali gimtadienio šventės dalis prasidėjo apie 20.30 val. Čia visų susirinkusių laukė įspūdingi muzikiniai šou – vakaro svečiams koncertavo garsiausi šalies atlikėjai.

Vakaro staigmena tapo simbolinis žvaigždžių pagerbimas – išdalyti keturi specialūs „Žmonių“ apdovanojimai. 

Žurnalo draugai ir bičiuliai buvo vaišinami geriausių Lietuvos virtuvės šefų ruoštais patiekalais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai