Žurnalo „Žmonės“ fotosesijos užkulisiai: nepaprastai paprasta J. Steponavičiūtė

zurnalo-zmones-virselio-fotosesija-julija-steponaviciute
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-09 11:29
Šią savaitę žurnalo „Žmonės“ viršelį papuošė vienas garsiausių šalies modelių Julija Steponavičiūtė. Ši mergina griauna stereotipus. Kai jau atrodė, kad triukšmingas Londonas jai taps gimtaisiais namais, ji su sužadėtiniu Roku Daruliu apsisprendė grįžti gyventi į ramų Vilnių.

„Žmonių“ viršeliui profesionalūs modeliai kviečiami pozuoti nedažnai. O fotografuojami savo namuose – tik išskirtiniais atvejais. Šįsyk sutapo abi retenybės: nusprendėme atskleisti kitą žinomos manekenės Julijos gyvenimo pusę – ją parodyti ne kaip modelį, o kaip gražią, mielą, daug ko jau patyrusią merginą, mėgstančią ruošti (ir net valgyti!) bei fotografuoti maistą savo kulinariniam blogui, o vakarus džiaugsmingai leidžiančią su sužadėtiniu.

Julija Steponavičiūtė
Julija Steponavičiūtė

Nors dėl darbų Julija vis dar gana dažnai skraido į pasaulio mados sostines, susitikome Vilniuje esančiame jos bute, kuris jau pusmetis yra poros nuolatiniai namai. Fotosesija buvo tarsi žaidimas, nes Juliją fotografavo bičiulis Lukas Gricius, o ji buvo patenkinta viskuo: stilistų atrinktais drabužiais, siūlomais kadrais.

Komanda buvo sužavėta... Julijos fotogeniškumo: ji bet kokiu rakursu labai graži! Tos kelios valandos bendraujant su ja prabėgo lengvai, draugiškai, be įtampos. Tokie paprastai būna susitikimai su didžiausiais savo srities profesionalais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai