Žurnalo „Žmonės“ fotosesijoje – Dainiaus Zubraus asmenybės žavesys

Nathalie Sanschagrin ir Dainius Zubrus
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-17 12:13
Bendraudamas su šios savaitės žurnalo „Žmonės“ viršelio herojumi Dainiumi ZUBRUMI supranti, kad visgi gali vienas žmogus turėti daug dalykų: sėkmingai susiklosčiusi karjera, darni šeima, asmenybės žavesys ir išorinis grožis. Kad ir viską turint galima tuo nesipuikuoti.

Su Lietuvos ledo ritulio rinktine iškovojęs auksą, vienintelę laisvą dieną prieš kelionę namo, į Ameriką, sportininkas su šeima skyrė „Žmonių“ fotosesijai. Vėl vilkosi čempiono aprangą ir važiavo į ledo areną. Jo Nathalie teko puošnios damos vaidmuo.

Dainius Zubrus su žmona
Dainius Zubrus su žmona

„Tądien lauke tvyrojo karštis, o ant ledo buvo beprotiškai šalta. Mes šiurpome stebėdami kantriai sukneles keičiančią ir pozuojančią Dainiaus žmoną, bet iš jos neišgirdome jokio nusiskundimo“, – stilistė Austėja Jablonskytė buvo sužavėta jų geranoriškumo.

Šią šeimą įamžinusiam fotografui Gediminui Žilinskui tas darbas buvo malonus susitikimas su seniai matytais žmonėmis: Dainių jis yra fotografavęs ir jo gimtuosiuose Elektrėnuose, ir Niujorke. Tad šįsyk susitikę Vilniuje bendravo kaip seni pažįstami.

„Jie visi keturi be galo gražūs! Žiūri ir akis skauda“, – Gediminas prisipažįsta, kad tokių fotogeniškų ir malonių žmonių – reta. Viena už kitą puikesnėmis nuotraukomis negalėjo atsigrožėti visa redakcija. Tegul idiliškais vaizdais pasidžiaugia ir mūsų skaitytojai!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama