Žurnalo „Žmonės“ fotosesija: Agnė Kuzmickaitė ir Saulius Prūsaitis stebuklų šalyje

Agnė Kuzmickaitė ir Saulius Prūsaitis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-22 10:34
Dizainerės Agnės Kuzmickaitės ir dainininko Sauliaus Prūsaičio kūrybiniai viražai dažnai atrodo lyg nužengę iš fantastinių pasakų, todėl įkvėpimo jųdviejų fotosesijai „Žmonių“ komanda ieškojo pasakoje „Alisa Stebuklų šalyje“. Įkvėpimo rado, bet kur rasti žaliuojantį sodą speigo surakintoje Lietuvoje?
Agnė Kuzmickaitė ir Saulius Prūsaitis
Agnė Kuzmickaitė ir Saulius Prūsaitis

Artimiausias botanikos sodas, galintis trumpam virsti Alisos žaidimų aikštele, pasirodė esąs Kretingoje. Stilistė Austėja Jablonskytė truputį baiminosi viršelio herojams pranešti, kad važiuoti iki fotosesijos vietos teks tris valandas – ir tiek pat dardėti atgal, bet šią žinią jie priėmė be jokio nepasitenkinimo. Iš Vilniaus į Kretingą keliavo ne tik stilistė, fotografas Tomas Kauneckas, vizažistė Neringa Čukinienė, bet ir visas rekvizitas: baldai, skėčiai, staltiesės, puodeliai, stalo įrankiai...

Įamžinti Agnės ir Sauliaus pasaką užtruko netrumpai, tačiau modeliai pasirodė kantrūs ir apskritai nuostabūs: aplink zujo jų šešiametė dukra Leonarda, o jiedu profesionaliai pozavo, gurkšnojo arbatą ir ramiai šypsojosi vienas kitam.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai