Žurnalo mamoms pristatyme – garsios moterys ir žavūs jų vaikai

Žmonės.lt fotomontažas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-30 15:58
Ketvirtadienio popietę sostinėje įsikūrusiuose „Vaflių namuose“ savo naujausią „kūdikį“ pristatė Laura Mazalienė. Mamų radijo leidinio „Įkvepiančiai motinystei“ pristatymas subūrė ne tik žurnalo herojes, bet ir mamiškiems rūpesčiams neabejingas žvaigždes.

Du mažamečius vaikus kartu su sporto žurnalistu Šarūnu Mazalu auginanti Laura pasirūpino, kad šventės metu nebūtų pamiršti ir patys mažiausieji renginio svečiai.

Jaukioje popietėje sudalyvavo ir krepšininko Dariaus Songailos žmona Gintarė Songailė, kartu su vaikais papuošusi leidinio viršelį. „Gintarė – nuostabi, o jos vertybės ir požiūris į motinystę mums labai priimtinas. Džiaugiamės, kad visa Songailų šeima sutiko dalyvauti fotosesijoje, kurią, tikiuosi, įvertins ir skaitytojai“, – sakė L.Mazalienė.

Kartą per pusmetį einantis leidinys skirtas atskleisti tikrąsias motinystės spalvas. „Nuo motinystės irgi galima pavargti, tai ne tik rožinės spalvos, vežimėlių stumdymas parkuose ar dailių rūbelių paieška. Aš pati pavargstu nuo dviejų mylimų vaikų, nuo darbų kalno, nuo amžino skubėjimo, nuo noro užkariauti pasaulį, būti viską žinančia mama ar akį traukiančia žmona.

Būna ir tokių akimirkų, kai noriu išsiverkti, todėl einu į soliariumą arba bažnyčią, nes dabar toks metas, kai net neturiu su kuo atsigerti arbatos. Ne todėl, kad dingo draugės, o todėl, kad visos jos su vaikais namie ir kovoja su ta pačia erzinančia kasdienybe.

Visos mes tokios pat. Norime kartais pamiršti, kad esame mamos. Norime su draugėmis nerūpestingai pliurpti prie kavos puodelio ar šokti su vyru mieste iki paryčių. Ir tai labai žavu. Motinystė veža, bet gyvenimas irgi“, – sako L.Mazalienė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai