Žurnalo „Laima“ naujausiame numeryje skaitykite: Ką mes žinome apie vyrus?

Žurnalo „Laima“ gegužės mėnesio viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-21 10:17
Žurnalo „Laima“ gegužės mėnesio numeryje skaitykite:

Išmoktos pamokos apie JUOS

Vyrai negali būti vieni. Neprasidėkite su vienturčiais. Nežadinkite jų po sekso. Lietuvių komplimentai pernelyg nuspėjami. Suvilioti vedusį vyrą labai paprasta. Tai tik keli drąsūs pastebėjimai, išsakyti moterų, kurioms tokias išvadas leidžia daryti asmeninė patirtis. Norite išgirsti daugiau? Atsiverskite „Laimos“ temą, kurioje savo nuomone apie vyrus atvirai dalijasi keturios žinomos Lietuvos moterys: televizijos laidos „Mes pačios“ režisierė ir redaktorė Elena Puidokaitė, menininkė Nomeda Marčėnaitė, vestuvių planuotoja Sandra Chlevickaitė ir prodiuserė, rašytoja Rūta Vanagaitė.

BULLS PRESS nuotr.
BULLS PRESS nuotr.

Nenoriu drungno vandens

Sodrus prikimęs balsas išduoda ją esant stiprią asmenybę. Ir tai – ne sceninė apgaulė, ne kaukė. Tačiau šiųmetė Auksinio scenos kryžiaus laureatė aktorė Agnė Šataitė, apdovanota už Vilniaus mažojo teatro spektaklius: Juozo Tumo-Vaižganto „Dėdes ir dėdienes“ ir Nikolajaus Erdmano „Savižudį“, režisuotus Gabrielės Tuminaitės, pokalbyje tete-a-tete leidžia pažinti ir jausmingąją, trapiąją, savo charakterio pusę. 

BULLS PRESS nuotr.
BULLS PRESS nuotr.

Kaip „susitvarkyti gyvenimą“?

Na, va, kaip gražiai ji susitvarkė savo gyvenimą... Baigė mokslus, eina neblogas pareigas kokioje nors – pageidautina – užsienio kapitalo įmonėje, vairuoja padorų automobilį, turi nuosavą namą. Kažkur girdėta? Moteriai į šį sutvarkyto gyvenimo komplektą būtinai įrašoma šeima, vaikučiai. Gal apie mus taip kalba mūsų kolegos, kaimynai? O gal ir pačios taip pasakome, paskui susimąstome, ar apskritai yra tokia gyvenimo „tvarkos“ liniuotė ir ką ji reiškia. 

Ekonomistė Rūta Vainienė kategoriška: „Susitvarkyti galima ir reikia jei ne visą gyvenimą, tai finansinius įpročius – būtinai.“

Tobula oda

Pastaruoju metu tiek kalbų, jog ypatingą dėmesį dera skirti odai puoselėti (madinga turėti tobulai atrodančią!), kad gali kilti pagrįstas klausimas: „O ką, iki šiol jos puoselėti nereikėjo?“ Reikėjo, tačiau nūnai ypač akcentuojamas žinojimas, ką, kaip, kokia eilės tvarka ir kodėl daryti. Rubrikoje „Prie veidrodžio“ – keletas dalykų, kurie gali pakenkti odai, ir naujasis grožio puoselėjimo priemonių arsenalas.

Juodasis sąrašas

Mados klaidos dažnai tampa naujo stiliaus, tendencijos ar net obsesijos pradžia. Tačiau tai, apie ką šįkart rašo mūsų autorė Laura Mizgirytė-Latour, – net ne stiliaus klaidos, o greičiau prasti įpročiai, nevykęs pasirinkimas ar tiesiog pasenusių mados taisyklių laikymasis. Labai tikėtina, kad bent vieną iš sąrašo punktų galėtų prisitaikyti kiekviena. Tad pasigilinti verta – ypač ruošiantis sezoninei drabužinės revizijai.

BULLS PRESS nuotr.
BULLS PRESS nuotr.
15min.lt

Naujausi straipsniai