Žurnalo „Laima“ naujausiame numeryje skaitykite: interneto komentarai – madingas užsiėmimas, žaidimas ar nemokama psichoterapija?

Žurnalo „Laima“ balandžio mėnesio numerio viršelis / ŽLG nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-03-22 12:00
„Laimos“ žurnale šį mėnesį skaitykite:

Interneto komentarai: nuo žvaigždžių iki šiukšlių

Viganto Ovadnevo ir „Scanpix“ nuotraukos
Viganto Ovadnevo ir „Scanpix“ nuotraukos

Ne, mes tai jų neskaitom. Bet dažniausiai viską žinom. Ir nieko blogo nerašom, nes esam labai padorūs. Viešojoje erdvėje patyčios (kartais, tiesa, pridengiamos pašmaikštavimais) liejasi laisvai. Ar tai madingas užsiėmimas, žaidimas, ar nemokama psichoterapija?

Viganto Ovadnevo ir „Scanpix“ nuotraukos
Viganto Ovadnevo ir „Scanpix“ nuotraukos

Gal šaipytis, piktintis ir lieti tulžį – mūsų nacionalinis bruožas? Ne visai. Štai Rosseta Vingevičiūtė-Wilbur, JAV lietuvių laikraščio „Draugas“ korespondentė Vašingtone, teigia, kad žodžio laisvės šalyje pikti komentarai nieko nestebina. Teisininkas ir rašytojas Justinas Žilinskas mano, kad gyvenimas virtualiojoje erdvėje, kaip ir bet koks reiškinys, turi pliusų ir minusų. O žurnalistas ir apžvalgininkas Rimvydas Valatka interneto komentarus visgi lygina su tamsiomis ir pavojingomis gatvelėmis, kur sveiko proto žmogui patartina nekišti nosies...

Dovilė Štuikienė.

Kruizas

Šis pavasaris drabužių dizainerei Ramunei Piekautaitei – kaip niekada sėkmingas. Su savo kolekcijomis ji dalyvavo keturiose prestižinėse pasaulio mados mugėse ir „išplaukė į kruizą“: pasirašyti pardavimo kontraktai daugiau nei dešimtyje šalių – nuo Jungtinių Valstijų, Vakarų Europos, Artimųjų Rytų iki Australijos. Beje, prabangaus vasaros kruizo tema balandžio 4-ąją sostinėje Ramunė pristatys efemeriškos nuotaikos baltų atspalvių suknelių kolekciją.

Savo mados namus dizainerė įkūrė būdama dvidešimt septynerių: kaip per laiką susigulėjo emocijos, kokių turėjo lūkesčių ir kaip jie pildėsi? Atviras pašnekesys apie karjerą, šeimą, motinystę ir... dar vieną puoselėjamą svajonę.

Valdas Puteikis.

Po nokdauno

Viganto Ovadnevo ir „Scanpix“ nuotraukos
Viganto Ovadnevo ir „Scanpix“ nuotraukos

Kaip prisijaukinti užklupusias negandas? Kaip iš jų pasimokyti ir ką daryti, kad gyvenimo smūgiai ne nugramzdintų į prarają, o užgrūdintų ir suteiktų jėgų atsitiesti? „Laimos“ pašnekovės – trys stiprios moterys: dvejų metų diskvalifikaciją patyrusi maratonininkė Živilė Balčiūnaitė, mylimo sutuoktinio netektį išgyvenusi bankininkė Jakaterina Titarenko ir kadaise garsus modelis, dabar – dailės mokytoja Kazimiera Matulionytė, kuriai teko iš naujo atrasti save.

Trys skirtingos patirtys, kaip nesvarumo būsena virto tvirtu stovėjimu ant žemės.

Valdas Puteikis.

Viganto Ovadnevo ir „Scanpix“ nuotraukos
Viganto Ovadnevo ir „Scanpix“ nuotraukos

Plaukai: ko nedaryti?

Brangiausios priemonės nepataisys padėties, jei nuolat darysite tas pačias plaukų priežiūros, dažymo ir formavimo klaidas. Būtent jos gali būti kaltos dėl to, kad plaukai lūžinėja, slenka, atrodo prisiploję, šakojasi jų galiukai... 

Penkios dižiausios sezoninės plaukų bėdos ir ne vienas būdas jas išspręsti.

Shopping: pirk su „Laima“!

Sulaukėme meto, kai kalendorius jau skelbia pavasarį, bet orai tokie nenuspėjami, kad laiką leisti smagiau kur nors po stogu. O kur geriausi stogai? Aišku – prekybos centruose, parduotuvėse, salonuose. Ten ir kojų nesušlapsime, ir įvykdysime šventą moters pareigą – nusipirkti naujų sezoninių daiktelių. Kad brautis per drabužių ir aksesuarų džiungles būtų lengviau, „Laima“ siūlo pagalbą: per 400 mados stilistų atradimų, naujų derinių ir įvaizdžio idėjų.

Šis tekstas publikuotas žurnale „Laimė“. Laimės kelių – daugybė. Žurnalas „Laimė“ kviečia kartu leistis į kelionę jos ieškant. Kiekvieną mėnesį – nauja „Laimė“. O kad ji lydėtų visus metus, pasinaudokite puikiu prenumeratos pasiūlymu. Prenumeruoti visada pigiau nei pirkti! Be to, „Laimė“ pati ateis į jūsų namus.

Naujausi straipsniai