Žurnalistas Edmundas Jakilaitis – atvirai apie laimę, saviironiją ir piršlybas

Edmundas Jakilaitis / Karolio Mankausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-12 09:01
„Aš galiu garsiai pasakyti – aš tikrai esu laimingas žmogus. Man iki laimės nieko netrūksta. Aš neieškau nieko daugiau, po ko būčiau dar laimingesnis“, – „Žinių radijo“ laidoje „Laimės kodas“ sako žurnalistas, prodiuseris Edmundas Jakilaitis, prieštaraudamas nusistovėjusiai nuomonei, kad apie laimę kalbėti Lietuvoje – tabu.

„Laimę man suteikia daugelis dalykų. Laimę man suteikia mano Tėvynė, kaip tai banaliai beskambėtų“, – vėliau tęsia mintį jis po to, kai išvardijo tokius dalykus kaip šeima ir galimybę bendrauti su draugais, niekuo neapsimetant.

Paklaustas, ar jis neapsimeta niekuo ir savo laidų metu, E. Jakilaitis teigia, kad kartais reikia parodyti žiūrovui, kad jam įdomios ir tos temos, kurios iš tikrųjų jam tokios nėra. Drama, konfliktas, kuriamas naudojantis faktais, o ne asmeniškumais – tai, pasak žurnalisto, traukia auditoriją.

„Mano galva, įdomu mūsų klausytis ir mus žiūrėti tik tada, kai mums patiems įdomu. Jeigu mums patiems tai neįdomu, tai kodėl kažkas kitas turėtų tai žiūrėti arba to klausyti?“, – sako E. Jakilaitis.

Vis tik jis sako, kad sėdėdamas vedėjo kėdėje jis ne apsimetinėja, o prisiima tam tikrą vaidmenį.

„Sugebėjimas kalbėti aštriai, bet nesusipykti – ir yra tai, kaip mes turime diskutuoti. Mes galime nesutarti dėl esminių dalykų, bet aš neturiu jokio asmeniškumo nei vienam savo pašnekovui. Aš nebūnu piktas. Aš ant jų nepykstu“, – teigia žurnalistas.

Ne tik apie darbą žiniasklaidoje, bet ir apie saviironiją, piršlybas – „Žinių radijo“ laidoje „Laimės kodas“.

Naujausi straipsniai