Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Televizijos žvaigždės įsiamžino holivudiškoje fotosesijoje

LNK žvaigždės
Žurnalo „Žmonės“ viršelis / LNK žvaigždės
Šaltinis: „Žmonės“
0
A A

Šios savaitės žurnalo „Žmonės“ numeris – netradicinis. Neįprastą dvigubą viršelį papuošė prabanga tviskančios ryškiausios dvidešimtąjį jubiliejų švenčiančios LNK televizijos žvaigždės. Kokius juos pamatė garsenybių fotografas Nerijus Paluckas?

Šventinės fotosesijos idėją Nerijus sumanė tokią: laidų vedėjai pasipuošia ir skuba į pobūvį, o pakeliui yra pagaunami fotoobjektyvo.

Pirmoji į jį pateko televizijos diva Rūta Mikelkevičiūtė, kurią autorius įamžino teatro scenoje, Gintaras Deksnys elegantiškai prisėdo prie fortepijono, Gintarei Gurevičiūtei ir Liutaurui Čeprackui teko išsimaudyti lietuje. 

Agnė Zacharevičienė, fotografo akimis, labiausiai spinduliavo seksualumą ir moterišką brandą, Linos Kairytės asmenybėje susiliejo subtilumas ir vidinė didybė, Giedrės Talmantienės ir Irūnos Puzaraitės nuotraukoje  atsispindėjo branda ir jaunystė. Fotosesija su vaikinais buvo tiesiog smagi, juk su „radistais“ kitaip ir negalima. 

„Taip, televizija yra butaforija, kur viską galima sukurti, išspausti šypseną, paleisti lietų... Mes televizijoje juk atpažįstame save: arba tokie kažkada buvome, arba būsime, arba norėtume tokie būti. Tai nėra tik rožinis pasaulis, sukurtas iš oro. Tai – mes“, – sako Nerijus. 

Ką apie savo darbą mano televizijos vedėjai bei šventinė fotosesija – šios savaitės žurnale „Žmonės“

O čia jūsų dėmesiui – fotosesijos užkulisiai:

„Žmonės“
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt