Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Tatjana Lavrinovič: „Būti mama – pats geriausias darbas, kurį galiu įsivaizduoti“

Tatjana Lavrinovič su sūnumis ir dukra
Žurnalo „Žmonės“ viršelis / Tatjana Lavrinovič su sūnumis ir dukra
Šaltinis: „Žmonės“
0
A A

Tituluota Rusijos gražuolė, krepšininko Kšyštofo Lavrinovičiaus (34) žmona, dviejų sūnų Danieliaus (6) ir Dominyko (4) be neseniai gimusios dukrelės Emily (5 mėn.) mama Tatjana Lavrinovič (29) prieš dešimt metų ant vienos savo gyvenimo svarstyklių lėkštės padėjo tarptautinę modelio karjerą ant kitos atsidūrė šeima bei mokslai universitete. Antroji lėkštė buvo sunkesnė.

„Matyt, iš šeimos atsinešiau suvokimą, kad svarbiausia moteriai – būti motina“, – šiais laikais nemadingą požiūrį dėsto Tatjana. Juk jaunos moterys nori baigti mokslus, gauti gerą darbą, uždirbti daug pinigų, o tada – vaikai.

„Bet tada – nebūtinai jie atsiranda. Tikroji laimė man – trisdešimties turėti tris vaikus ir nepasiekti karjeros, o ne būti karjeros aukštumose vienai, be vaikų. Gyventi dėl darbo? Darbas juk namie nenusišypsos, „ačiū“ nepasakys, jo neapkabinsi, nepriglausi. Su vaikais linksma. Dabar tai – pats geriausias darbas, kokį galiu įsivaizduoti“, – sako moteris ir neatmeta galimybės, kad jų šeima bus dar didesnė.

O apie savo norus ir ambicijas gražuolė moteris tikina pagalvosianti, kai užaugs vaikai. „Juk karjerai amžius nesvarbu.“

Interviu bei fotosesija – tik naujausiame žurnale „Žmonės“

„Žmonės“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt