Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Simona Starkutė: „Darbas, o ne koks nors vyras išpildė visas mano svajones“

Simona Starkutė
Žurnalo „Žmonės“ viršelis / Simona Starkutė
Šaltinis: „Žmonės“
0
A A

Modelis Simona Starkutė (29) džiaugiasi, kad šiandien iš tiesų gyvena svajonių gyvenimą ir Dievo nedrįstų prašyti nieko. Ji jauna, graži, sveika, sėkmingai siekia karjeros ir (ne – bet!) yra vieniša: „Modelio darbas man svarbiau už bet kokius santykius. Būtent jis, o ne koks nors vyras išpildė visas mano svajones“, – prisipažįsta trylika metų grožio pasaulyje besisukanti mergina.

Simona sutinka, kad vyrams daug paprasčiau, kai moteris negali savęs išlaikyti. Tuomet prasideda žaidimas „buvai bloga – užsukau kranelį, gera – atsukau“. Nupirko brangius batelius ar rankinę – nuolaidžiauk! Jai joks vyras neįsakinės. Pati gali tris poras tokių batų nusipirkti.

Kuris vyras davė bent dalelę tiek, kiek man suteikė profesija?

„Kuris vyras davė bent dalelę tiek, kiek man suteikė profesija? Norėjau gyventi sostinėje ir turėti stogą virš galvos – centre nusipirkau gerą butą. Ir ne joks vyras kas mėnesį už jį moka paskolą bankui. Ne vyras suformavo ir mano gyvenimo būdą. Netgi svajonę nuskristi į Maldyvus pirmą kartą išpildė darbas“ , – prisimena Simona.

Aišku, kai atsiras tas, kuris pildys jos svajones, gal tada atsisakys ir darbo. Tačiau dabar to vienintelio nėra. Kol kas.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

„Žmonės“
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt