Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Nomeda Marčėnaitė: „Variantai gyvenime yra tik du: arba liūdėti, arba džiaugtis“

Nomeda Marčėnaitė
Žurnalo „Žmonės“ viršelis / Nomeda Marčėnaitė
Šaltinis: „Žmonės“
0
A A

Ką tik atšventusi penkiasdešimtmetį menininkė Nomeda Marčėnaitė neketina nei guostis, nei verkti. Atvirkščiai, gyvenimo džiaugsmu spinduliuojanti moteris sako, kad nesiknaisioja praeityje, neturi kokių nors nerealių norų, svajonių ar siekių. Tiesiog gyvena šia diena, nes pati gražiausia diena ir yra šiandien. „Tik nereikia pamiršti „chuliganavoti“, kitaip gyvenimas atrodys klaikiai nuobodus“, – primena.

„Man kartais atrodo, kad žmonėms tiesiog patinka liūdėti. Jeigu nori džiaugsmų kasdienybėje, pats ir turi jų susikurti: pasodinai rožytę – malonumas, padarei darbą – šaunuolis, susišnekėjai su vaikais – super pasiekimas! Ir jeigu nėra taip, kad aš tiesiog mirštu nuo blogumo, tada aš esu laiminga. Variantai gyvenime yra tik du: arba liūdėti, arba džiaugtis“, – savo džiaugsmo filosofiją dėsto Nomeda.

Ji apgailestauja dėl visuomenėje vyraujančio neteisingo požiūrio į žmogaus amžių, per ankstyvą nurašymą, tačiau atkerta: „Ypač toms, kurios nurašo kitas, vyresnes, moteris, galiu pasakyti vieną liūdną žinią: už jas irgi jau yra jaunesnių.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

„Žmonės“
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt