Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naglio Šulijos horoskopas rugpjūčio 10-16 dienoms: ožiaragiams verta susirūpinti dėl santykių, o vėžių laukia malonumų metas

Naglis Šulija
Gretos Skaraitienės nuotr. / Naglis Šulija
Šaltinis: „Žmonės“
0
A A

Zodiako rate – tikra vasara: Mėnulis sklandžiai dyla ir skatina svarbesnius darbus užbaigti, o ne pradėti ką nauja, Venera Vėžio ženkle nėra drąsi, dėl to ir kurortinius romanus skatins nenoriai. Merkurijus Mergelės ženkle padės tiems, kuriems reikia skaičiuoti ir matuoti tiksliai, o kartu su Saule keliaujantis Marsas bus palankus mėgstantiems sportą ir dėmesį.

Avinas. VASAROS PRAMOGOS. Ne darbai dabar rūpės, o ir aplinkybės tam nebus palankios – profesijos srityje vyraus vasaros rutina, ir tiek. Užtai vilios sportinės pramogos, galimybė patirti nuotykių. Patiksite sau, jei būsite judrūs. Siekis namus padaryti gražesnius, patogesnius išliks, pastangos šioje srityje bus sėkmingos, be to, atsiras progų pasidomėti sveikata.

Jautis. NAMAI NAMUČIAI. Labai palankus metas imtis svarbių darbų, pertvarkos namuose – viskas rūktų kaip iš pypkės. Be to, būtų lengva į tokią veiklą įtraukti ir namiškius. Tačiau greta šių darbų vis tiek pasitaikys progų smagiai pasilinksminti, taip pat – pasikalbėti su draugais, neilgam kur nors išvykti. Smagiai pabūti galimybių tikrai atsiras.

Dvyniai. Į VISAS PUSES. Rūpės kelios sritys iškart. Pirma, atsiras daugybė priežasčių kur nors eiti, važiuoti, susitikti, kalbėtis, aiškintis ir dalyvauti. Visa tai vyks gana sklandžiai. Taip pat rūpės piniginiai reikalai, juos tvarkysite nieko daug nepasakodami aplinkiniams, bet irgi gana sėkmingai, – tikėtina apčiuopiama nauda. Na ir namai – čia visuomet bus ką sutvarkyti ar padaryti.

Vėžys. ASMENINIS ŽAVESYS. Būsite atsipalaidavę, jausmingi, nusiteikę džiaugtis ir mėgautis visais vasaros malonumais, tad audringa dalykinė veikla mažai tikėtina. Dėl atgijusio kūrybiškumo bus lengva padaryti, sukurti ką mielo, gražaus. Be to, būsite atviri, linkę bendrauti. Progų pagerinti finansinę padėtį taip pat nestigs, pastangos šioje srityje naudos tikrai atneš.

Liūtas. VALIA IR VEIKLA. Būsite nepaprastai energingi, veiklūs, puikios sportinės formos, dėl to seksis bet kokia veikla, kurios tik imsitės ar kurią prižiūrėsite patys, – rezultatai bus puikūs. Kaip visais atvejais, pavojai yra du: vienas – persistengti, kitas – per daug „paspausti“ esančius šalia. Sklandžiai ir sėkmingai klostysis piniginiai reikalai, tikėtina nauda nebus didelė, bet tikrai džiugins.

Mergelė.​​​​​​​ ŽAISMINGAI. Būsite „lengvi“, tai yra – judrūs, daug ir mielai bendrausite įvairiomis temomis, greitai ir beveik žaismingai tvarkysite reikalus. Protas veiks tiksliai kaip skaičiavimo mašina, dėl to tikėtina sėkmė daugelyje sričių. Nestigs ir draugų dėmesio, jie neleis pamiršti vasaros pramogų. Palankiai klostysis aplinkybės siekiantiems permainų namie.

Svarstyklės. DRAUGIŠKAS PETYS. Darbe veiklos ne per daugiausia – atrodo, vyraus vasarai būdinga rutina, ją papuoš, paįvairins malonios smulkmenos, nedidelės pramogos ir panašūs dalykai. Tačiau kartu su bendraminčiais palanku ne tik planuoti ateitį, bet ir imtis veiklos. Nerims ir draugiai – kvies, stengsis įtraukti į energingas, smagias pramogas.

Skorpionas. Į TIKSLĄ. Nestigs veiklos darbe, profesijos srityje. Būsite linkę veikti greitai, ryžtingai ir be skrupulų, dėl to sulauksite sėkmės. Palankus metas tiems, kurie siekia ambicingų tikslų, – energijos ir ryžto tikrai pakaks. Tačiau galimybė pabėgti nuo rūpesčių ir leistis į kelionę irgi išlieka. Visuomet atsiras laiko smagiai, naudingai pasikalbėti su artimais draugais.

Šaulys. APŠILIMAS. Turbūt nestigs nedidelių darbų ir greitai sutvarkomų reikalų, bet į juos galima žvelgti kaip į apšilimą prieš rimtesnį darbymetį, laukiantį netolimoje ateityje. Taip pat dabar palankus metas kelionėms, ypač tokioms, kurioms reikia daug pastangų, bet kurios atsilygina nuotykiais. Svarbesniam pokalbiui su reikalingu žmogumi tiktų kitos savaitės vidurys.

Ožiaragis. SANTYKIAI. Darbe, profesijos srityje permainų nedaug, matyt, vyraus vasarai būdinga ramybė ir rutina. Užtai dabar labai palankus metas palaikyti, puoselėti santykius su brangiais žmonėmis, labai tikėtina, kad jums bus atlyginta tuo pačiu. Dalykiniai susitikimai bus naudingi ir malonūs. Palankus metas greitai kelionei – labiau pažintinei nei pramoginei.

Vandenis. JAU NEILGAI. Aplinkybės gali susiklostyti taip, kad teks būti šalia asmens, kuris bus labai veiklus, valingas ir nieko nepaisydamas stengsis įtraukti į savo veiklos orbitą. Dalykinėje srityje aplinkybės irgi vers elgtis taip, ir ne kitaip. Teks arba kovoti su šiais reiškiniais, arba (tai būtų išmintingiau) palaukti, kol situacija pasikeis, – regis, neilgai.

Žuvys. VISKO PO TRUPUTĮ. Nedideli darbai, visokie reikalai gali užplūsti sraunia upe, tad beliks imtis visų iš eilės. Taip pat dabar – palankus metas energingai rūpintis sveikata, beje, nebūtinai sava. Vasaros pramogos irgi neliks pamirštos, dar kartą gali atsiskleisti jausmai. Puikių pasiūlymų ar patarimų galite išgirsti per susitikimus su svarbiais žmonėmis.

„Žmonės“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt