Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Jurgita Jurkutė-Širvaitė: „Kartais turi prisipažinti: taip, man reikia pagalbos“

Jurgita Jurkutė-Širvaitė
Žurnalo „Žmonės“ viršelis / Jurgita Jurkutė-Širvaitė
Šaltinis: „Žmonės“
0
A A

Prieš kelerius metus laidų vedėja, aktorė Jurgita Jurkutė-Širvaitė (29) dingo iš televizijos ekrano, pasitraukė iš teatro. Vos vienas kitas labdaros koncertas, kurį sutikdavo vesti. Reti išėjimai į viešumą. Ir tyla – jokių interviu. „Man kartais atrodo, kai daug kalbi, nieko doro nepadarai. Bet šįkart reikia, kad mane išgirstų“, – atviram pokalbiui ryžtasi Jurgita, su bendraminčiais pradėjusi šviečiamąją ir psichologinę pagalbą moterims teiksiantį projektą.

Projektas gavo pavadinimą „Trys seserys“: viena – ta, kuri gali padėti, bet nežino kaip. Kita žino, kaip padėti. Ir ta trečia, kuriai reikia pagalbos.

Prekybos centre „Go9“ ketvirtadienį duris atvers jauki parduotuvėlė, moterys ten galės atnešti paaukoti daiktų – suknelių, batelių, rankinių, aksesuarų, papuošalų – visko, ko negaila ir kas tinkama parduoti. Visos lėšos keliaus į „Trijų seserų“ fondą, iš jų bus rengiami šviečiamieji seminarai. Tikslas – padėti moterims, kurios pasiruošusios ir gali pripažinti pačios sau: „Taip! Aš noriu keistis!“

Jurgita neslepia išgyvenusi sunkų etapą, tačiau pagalbos pradėjo ieškoti tik po vieno kunigo žodžių: „Visai nesvarbu, Šapranauskas tu ar Jurkutė. Kartais turi paminti savo išdidumą ir prisipažinti: taip, man reikia pagalbos.“ „O dabar privalau padėti kitiems, nes taip gali nutikti ir man, ir tau, ir jam... Svarbiausia – neprarasti žinojimo, kad net po pačios tamsiausios nakties ateina aušra“, – sako Jurgita.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

„Žmonės“
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt