Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Irūna Puzaraitė: „Šitą gyvenimo etapą norėčiau skirti vaikams“

Irūna Puzaraitė-Čepononienė
Irūna Puzaraitė-Čepononienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Asmeninį gyvenimą ypač sauganti dainininkė, televizijos laidų vedėja Irūna PUZARAITĖ-ČEPONONIENĖ (27) pasklidusią žinią, kad laukiasi, mielai būtų nuslėpusi. Manė pagimdyti ir lyg niekur nieko grįžti į savo darbus televizijoje. Viešumas ją vargina, be to, linkusi darbą ir šeimą atskirti. „Jaučiu didelę atsakomybę. Tik vyras, mama žino, kada turėtų vaikelis pas mus ateiti“, – išduoda.

Taip jau sutapo, kad anksčiau, nei pasklido žinia apie nėštumą, Irūna pradėjo kalbėti apie muzikinės karjeros pertrauką. „Tikrai ne dėl planuojamų vaikų norėjau pailsėti nuo dainavimo. Nežinojau, kad tai taip greitai ir gražiai pavyks. Tiesiog atėjo laikas – pajutau, kad norisi ką nors keisti, nes pradėjau blogai jaustis scenoje“, – paaiškina.

Dabar Irūna pratinasi visai prie kito ritmo. Leidžia sau miegoti iki dešimtos ryto, daug laiko praleidžia su jaunesniu broliu, kartais nuveža jį į būrelius, padeda ruošti pamokas. Padeda ir mamai, nes ji grįžta išvargusi po darbų. Na, ir vis tvarko naujus savo ir Roko, už kurio ištekėjo vasarą, namus Marijampolėje.

Septynerius metus kartu esanti pora puikiai sutaria, nors, kaip pati Irūna pripažįsta, yra labai skirtingi. Matyt, galioja taisyklė, kad pliusas minusą traukia. Abu jie – gamtos žmonės. Jei namie neturi ką veikti – apsiauna botus, pasiima meškeres, sėda į mašiną ir kur nors važiuoja žvejoti.

„Rokas – mano varikliukas, – gražių žodžių sutuoktiniui negaili Irūna. – Labai labai gerai, kad atsirado. Nes turėjau jei ne depresiją, tai juodą skylę savo gyvenime. Kai į vieną krūvą susidėjo daug projektų, daug lėkimo – neatlaikė sveikata. Buvo labai blogai, nežinau, ar viena būčiau išlipusi.“

Smagu, kad su Roku būsime jauni tėvai. Jauni ir mano tėvai, su jais bendrauju kaip su draugais.

Irūna džiaugiasi, kad jos gyvenime viskas klojasi labai sklandžiai – lyg pagal planą. Taip, kaip įsivaizdavo. O jos svajonėse – iki trisdešimt trejų spėti pagimdyti tris vaikučius.

„Duok Dieve, kad viskas laimingai... Šitą gyvenimo etapą norėčiau skirti vaikams. Smagu, kad su Roku būsime jauni tėvai. Jauni ir mano tėvai, su jais bendrauju kaip su draugais. O jei paauginusi vaikus galėčiau skirti laiko sau – būtų pasaka, tobulas gyvenimo modelis.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“. Šiame numeryje taip pat skaitykite:

Žurnalas „Žmonės" Nr. 14

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: Žurnalas „Žmonės" Nr.

VIDEO: Žurnalo „Žmonės“ viršelio fotosesija: Irūna Puzaraitė-Čepononienė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt