Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Irma ir Linas Adomaičiai: „Buvimas kartu ir yra mūsų šeimos stiprybė!“

Irma ir Linas Adomaičiai
Žurnalo „Žmonės“ viršelis / Irma ir Linas Adomaičiai
Šaltinis: „Žmonės“
0
A A

Popierinės, odinės vestuvės, o šią vasarą dainininkas ir kompozitorius Linas Adomaitis (39) ir jo gražuolė žmona Irma (30) švęs medines. Abu sutinka – prabėgę penkeri metai buvo nepaprastai laimingas laikas.

Pasak Lino, jie su žmona puikiai atitinka vienas kitą. Jis yra ugnis, Irma – oras: ugnis be oro negali degti, o orui reikia ugnies šilumos. „Didelė dovana atrasti vienam kitą, tad saugome ją kaip įmanydami, mėgaujamės kiekviena diena, džiaugiamės vienas kito draugija“, – atvirai kalba pora. 

Jau kurį laiką Irma yra Lino koncertų vadybininkė, tad laiko ir priežasčių būti kartu – dar daugiau. Ir jiems taip patinka. „Nesuprantu, kai žmonės sako, kad pavargo nuo savo mylimojo, – gal tarp jų atsivėrė duobė, o gal iškilo kalnas? Kuo ilgiau būname kartu, tuo mūsų santykiai tvirtėja, kartu pereiname ir kalnus, ir jūras, ir duobes“, – sako Linas.

Nesuprantu, kai žmonės sako, kad pavargo nuo savo mylimojo, – gal tarp jų atsivėrė duobė, o gal iškilo kalnas?

„Buvimas kartu ir yra mūsų šeimos stiprybė. Mes kartu sugeneruojame daug naujų idėjų ir taip vienas nuo kito pasikrauname geros energijos“, – vyrui antrina ir žmona.

Irma džiaugiasi, kad komplimentai, skambantys iš Lino lūpų, ne tiek dažni, kiek – ypatingi. „Bet kokiu atveju, drugeliai pilve vis dar skraido. Ir jei mylimasis ryte atneša stiklinę sulčių, mano akys vis dar gali sudrėkti.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

„Žmonės“
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt