Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Ingrida Martinkėnaitė: „Meilė... Ji atsirado tarsi iš niekur“

Ingrida Martinkėnaitė
Žurnalo „Žmonės“ viršelis / Ingrida Martinkėnaitė
Šaltinis: „Žmonės“
0
A A

Grupės „69 danguje“ atlikėja Ingrida Martinkėnaitė (36) prisipažįsta – reikia didelės vidinės stiprybės, kad išgyventum skyrybas nesusidraskant į skutelius, nesiplėšant dėl skatikų, išlaikant gražius santykius ir pagarbą vienas kitam. „Įsitikinau: gražių skyrybų nebūna. Neapsiėjome nei be ašarų, nei be abipusių kaltinimų...“ – sako Ingrida, neseniai su dukra Marija persikrausčiusios į savo naujus namus.

Tačiau norint judėti pirmyn, būtina pamiršti visas nuoskaudas, nekartoti klaidų ir, žinoma, neužkirsti sau kelio į laimę – neįsikalbėti, kad, sykį nutrūkus meilei, daugiau nieko gyvenime nebesutiksi.

Ingrida ir neslepia, kad dabar jos gyvenime artimas žmogus yra.  „Meilė... Ji atsirado tarsi iš niekur, – prisimena. – Aš tą žmogų pažinojau labai seniai, bet vieną dieną staiga pamačiau visai kitaip. Jis irgi vienišas. Galbūt tai ir buvo postūmis – kad susitiko du laisvi žmonės, be jokių kliūčių ir priekaištų... Iš pradžių bendravome tik telefonu ir žinutėmis – tai truko kokį mėnesį, telefonas įkaisdavo ir išsikraudavo, man net paskausdavo ausis. Poreikis kalbėtis buvo tikrai didelis. Ir prisikalbėjome...“ 

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

„Žmonės“
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt