Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Gintarė Sabeckaitė ir Darius Songaila: „Susikūrėme tokias vestuves, apie kokias svajojome!“

Gintarė Sabeckaitė ir Darius Songaila
Žurnalo „Žmonės“ viršelis / Gintarė Sabeckaitė ir Darius Songaila
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Tai, kad jiedu susituoks šių metų liepos 25-ąją – simbolinę savo pirmojo pasimatymo dieną – Pažaislio vienuolyno restorane ir viešbutyje „Monte Pacis“, krepšininkas Darius Songaila (37) ir jo mylimoji Gintarė Sabeckaitė (24) žinojo iš karto po sužadėtuvių 2014-ųjų sausio 1-ąją.

Metai po pažinties vakarieniaudami šiame restorane ir išėję pasivaikščioti po liepų alėją Gintarės ištarti žodžiai Dariui: „Norėčiau čia ištekėti...“ buvo lemtingi... 

„Šventė buvo linksma ir graži. Svečiai puikiai leido laiką, o, svarbiausia, ir mes patys!“ – džiaugiasi savaitgalį vestuves atšventusi pora. 

Didžiausias jaunųjų noras buvo, kad draugai jaustųsi patogiai, mėgautųsi švente o ne atsistoję drebančiomis rankomis paskaitytų tostą iš lapelio.

Užtat planuodami ją nebandė sukurti dirbtinės pompastikos ir žūtbūt įtikti svečiams.

„Nenorėjome prieš ir per vestuves patirti streso ir galvoti, kaip čia viskas atrodys, kas mūsų laukia. Daryti vestuves dėl ko nors kito, kad kam nors įtiktum, nes, matai, vienų vestuvės buvo štai tokios, o kitų dar kitokios... Bandyti ką nors nukonkuruoti ar net padaryti geriau... Tokie dalykai ne mums, – sako Darius. – Norėjome tiesiog gražaus reginio su geru koncertu... Tad susikūrėme šventę tokią, kokios ir norėjome.“

Interviu bei gražiausios šventės akimirkos – tik žurnale „Žmonės“

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt