Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Festivalyje „Weekend Festival Baltic“ – nuo Davido Guettos iki Hardwello

Davidas Guetta
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Davidas Guetta
Šaltinis: 15min.lt
0
A A

Muzikos festivalis „Weekend Festival“, vyksiantis rugpjūčio 6-8 dienomis, kuris iš pradžių buvo organizuojamas Helsinkyje, Suomijoje, dabar praplečia savo ribas ir persikelia į Estijos miestą Pernu. Ankstesniaisiais metais Suomijoje bilietai į festivalį buvo visiškai išparduoti ir, atsižvelgiant į didelį Baltijos šalyse gyvenančių festivalio gerbėjų susidomėjimą, sprendimas plėstis Baltijos šalių kryptimi atėjo natūraliai. Naujas festivalis bus rengiamas gražioje vietoje – Pernu paplūdimyje ir jame dalyvaus šiuo metu populiariausi šokių muzikos menininkai.

Šiame renginyje, kurio nevalia praleisti, dalyvaus milijonus įrašų kopijų pardavęs Davidas Guetta ir didžėjus Hardwellas, kuris jau du kartus gavo žurnalo „DJ Magazine“ apdovanojimą kaip geriausias didžėjus. Tarp kitų pirmojo ešelono menininkų minimi Felixas Jaehnas, išgarsėjęs savo megahitu „Cheerleader“, Robins Schulz, Example + DJ Wire, didžėjų ir prodiuserių duetas „Tungevaag & Raaban“, grupė „HeavyWeight“, prodiuserių ir didžėjų duetas „Super8 & Tab“ ir Suomijos žvaigždė – grupė „The Second Level“, kuri pernai dalyvavo Talino „Lauluväljak“ dainų šventės estradoje apšildydama Davido Guettos koncertą.

Festivalio „Weekend Festival Baltic“ metu bus įrengta keletas scenų, palapinių miestelis, taip pat įvairių renginių festivalio lankytojams. Festivalio organizatoriaus Hardi Loogo žodžiais, festivalio tikslas – organizuoti nepamirštamą, kupiną netikėtumų paplūdimio vakarėlį su naujoviškais vizualiniais elementais. Festivalio lankytojų patogumui organizuojamas ir autobusų susisiekimas iš Talino ir Rygos iki Pernu ir atgal. Daugiau informacijos netrukus bus skelbiama interneto tinklalapyje www.weekendbaltic.com. Apie kitus festivalio dalyvius bus pranešama kovo 23 d.

Išankstinė bilietų rezervacija nuo kovo 23 d. interneto tinklalapyje www.weekendbaltic.com. Registruojantis iš anksto klientai gali rezervuoti bilietus dviem dienom už 59 Eur su nuolaida (visa kaina – 69 Eur) ir įėjimo bilietus trim dienom už 79 Eur su nuolaida (visa kaina – 99 Eur). Išankstinis bilietų pardavimas nuo kovo 30 d. iki balandžio 5 d. Įprastas bilietų pardavimas prasideda balandžio 7 d.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt