Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Eglės Straleckaitės ir Justino Daugėlos dar vienas „Taip!“ nuskambėjo saulėtoje Tenerifėje

Eglė Straleckaitė ir Justinas Daugėla
Eglė Straleckaitė ir Justinas Daugėla
Šaltinis: „Žmonės“
0
A A

Nuo šiol Valentino diena populiariai TV projektų dalyvei, profesionaliai šokėjai Eglei Straleckaitei-Daugėlei (24) ir verslininkui Justinui Daugėlai (27) taps dviguba švente. Po vestuvių ceremonijos gimtajame Kaune jiedu tėvų, brolių ir seserų apsuptyje aukso žiedais dar kartą apsimainė romantiškoje ceremonijoje saulėtoje Tenerifėje.

„Nesvajojome būtinai susituokti per šventą Valentiną, bet keturiolikta mėnesio diena mums svarbi, nes būtent šią dieną praėjusią vasarą ir pradėjome draugauti“, – išduoda Justinas.

Vėliau, lyg pamiršęs pridūrė, kad iš tikrųjų jiedu su Egle pažįstami kone visą gyvenimą – lankė tą pačią pradinę mokyklą, paskui ir pagrindinę. Jų draugystė užsimezgė labai greitai, jau pirmąjį artimos pažinties vakarą. Iš karto pradėjo kalbėti apie šeimą, vaikus. Tad ir tuoktis abu ryžosi ilgai negalvoję. „Sutinki žmogų ir supranti, kad išsiskirti su juo nebenori“, – tikina Justina.

Didelių vestuvių pora nenorėjo, net turėjo minčių susituokti tik dviese. „Persigalvojome: „Pala pala, dviese, kai abiem tai – pirmoji santuoka, tikimės – ir paskutinė?! Tėvai tikrai norės tokią svarbią dieną būti šalia. O kas, jei ne mama, padės man užsegti vestuvinę suknelę? Svetimas žmogus? Nenoriu!“ – apsisprendimą didžiąją dieną būti su artimiausiais paaiškina Eglė. Galiausiai pora sutarė, kad atšvęs su šeimomis. Ateityje ketina susituokti ir bažnyčioje – tokį pažadą davė Justino močiutei.

Į salą pora atskrido likus trims dienoms iki tuoktuvių. Tačiau šventės planavimu rūpintis neteko. Vietos vestuvių planuotoja lietuvė Dovilė Urbanaitė sudėliojo visus šventės akcentus – beliko mėgautis. Abiejų mamos pasirūpino ir vestuvių patiekalais. „Nesuprantu, kaip kiti vestuves planuoja pusmetį ar ištisus metus, – kam tiek streso? Mums užteko kelių mėnesių“, – dabar stebisi Eglė. Ilgą plevėsuojančią suknelę iškilmėms jai pasiuvo Rita Sinkevičienė.

Eglė sako, kad per visą savo profesionalios šokėjos karjerą pakeitė tiek visokiausių suknelių, kad tiksliai žinojo, kad primenančios torto tikrai nenorės. Prieš sumainydami aukso žiedus jaunieji dalyvavo smėlio ceremonijoje, simbolizuojančioje dviejų gyvenimų susiliejimą į visumą. Pačios iškilmės įvyko ant kalvos su gražiu panoraminiu kurortinio miestelio vaizdu. Iškart po to jaunieji paragavo vietos konditerių iškepto trijų aukštų vestuvinio torto ir išvyko fotografuotis. Grįžusių jų laukė išpuoštas stalas ir vakarienė artimųjų rate.

Interviu bei gražiausios šventės akimirkos – tik naujausiame žurnale „Žmonės“.

„Žmonės“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt