Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Eglė Andreikaitė ir Mindaugas Kuzminskas: „Išvažiavę ėmėme dar geriau sutarti“

Eglė Andreikaitė ir Mindaugas Kuzminskas
Žurnalo „Žmonės“ viršelis / Eglė Andreikaitė ir Mindaugas Kuzminskas
Šaltinis: „Žmonės“
0
A A

Tik spėjo pasidžiaugti iš Europos čempionato parsivežtu sidabro medaliu, tautiečių euforija ir pa-gerbimais, o jau Mindaugo Kuzminsko (25) ir jo mylimosios Eglės Andreikaitės (23) laukė kelionė į Malagą. Čia buvusio „Žalgirio“ trenerio Joano Plazos vadovaujamoje „Unicaja“ komandoje krepšininkas pradės jau trečią sezoną.

O Eglės laukia konservatorija, kur ji studijuoja  baletą. Tačiau pradžioje tęs namų abiem paieškas. Norisi ne šiaip butuko, o su gražiu vaizdu ir baseinu. Ispanija jiems lyg namai – malonūs kaimynai, su kuriais lengvai susibendravo, nes Eglė puikiai kalba ispaniškai, draugiški bendramoksliai.  „Esu Mindaugo sirgalė „numeris vienas“, – didžiuojasi mergina, visur lydinti ir palaikanti savo mylimąjį. 

Bet prieš keletą metų, kai pora tik ruošėsi vykti į Ispaniją, daug kas bandė įspėti, kad svetimoje ša-lyje atsidūrus dviese surakins pykčiai ir buitis.

„Bet nieko panašaus nenutiko. Išvažiavę ėmėme dar geriau sutarti“, – tikina Mindaugas. Gyvenimas svetur juos, kaip porą, dar labiau sutvirtino. O jie kartu – jau ketveri metai. „Mudviejų bendravimas per tuos metus keičiasi, o ir turi keistis. Kitas persiauklėja, persiauklėji pats – per tuos metus apsišli-favome abu“, – sako Eglė. 

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

„Žmonės“
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt