Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Edita Daniūtė – pirmą kartą atvirai apie skyrybas ir naujus jausmus

Edita Daniūtė su dukra Evita
Žurnalo „Žmonės“ viršelis / Edita Daniūtė su dukra Evita
Šaltinis: „Žmonės“
0
A A

Šokėja Edita Daniūtė (36) dabar išgyvena pereinamąjį gyvenimo etapą. Po pavasarį įvykusių oficialių jos ir advokato Mindaugo Vasiliausko skyrybų ji paliko jųdviejų naujus namus ir su dukra išsikraustė į nuomojamą butą. Išgyventi stresą, sako Edita, reikėjo nemažai stiprybės.

Užsimiršimą ir paguodą rasdavo darbe, o kai buvo labai sunku, padėjo asmeninis koučeris.

Tai kas atsitiko jųdviejų meilei?

„Nieko ypatingo. Paprasčiausiai mes nelabai radome bendro požiūrio į šeimą. Stengėmės, labai ilgai stengėmės. Daug kartų bandėme ką nors keisti. Tik kai vienas bandydavo ką nors pagerinti, kitam dažnai būdavo nesvarbu. Santuokos stažas ilgėjo, o mudu vienas nuo kito tolome. Kuo toliau, tuo labiau daugėjo nesutapimų. Skyrybas repetavome daug metų, tai nebuvo staigmena“, – prisipažino Edita.

Skyrybas repetavome daug metų, tai nebuvo staigmena.

Tačiau ji tikra, apsisprendimas abiem išėjo į naudą: abu turi naujus gyvenimus ir jie džiugina. Dabar šalia Editos – ketveriais metais vyresnis šokių partneris Mirko Gozzoli.

„Kas iš to išeis – per anksti spręsti. Jis irgi išsiskyręs, augina dukrytę Brendą. Ji puikiai sutaria su Evita, visi labai gražiai bendraujame. Šį etapą galėčiau pavadinti beprasidedančios mudviejų draugystės etapu.“ 

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

„Žmonės“
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt