Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Džordana Butkutė: „Bijau, kad scenoje pati galiu apsiverkti“

Džordana Butkutė
Žurnalo „Žmonės“ viršelis / Džordana Butkutė
Šaltinis: „Žmonės“
0
A A

Per pastaruosius kelerius metus dainininkės Džordanos Butkutės (45) gyvenime buvo visko: skyrybos su buvusiu draugu, nauja meilė, nesustabdomi gėrimai ir radikalus alkoholio atsisakymas, vestuvės ir prie mergautinės atsiradusi ponios Strasevičienės pavardė. Tačiau svarbiausia tai, jog Džordana atgimė ir kaip dainininkė. Visa tai, ką ji išgyveno, sudėjo į naują albumą „Kryžkelės“.

Daugiau negu metus Džordana atidavė naujoms savo dainoms. Atlikėja beveik nedalijo interviu, koncertavo bemaž tik užsienyje. Lietuvoje pasirodė vos keliuose uždaruose renginiuose. Jos ir vyro bei prodiuserio Elegijaus Strasevičiaus (46) gyvenimas kone persikėlė į įrašų studiją.

„Šitos naujos dainos – ir man kažkas ypatingo. Šiurpai nuo gitarų, nuo violončelių kūnu eina... – prisipažįsta. – „Kryžkelės“ – tikrai apie tai, ko buvo mano gyvenime. O buvo visko... Tik bijau, kad scenoje dainuodama pati galiu apsiverkti, nes nemoku būti netikra. Aš dainuoju ir gyvenu. Dainuoju tai, ką jaučiau, ką myliu, ko nekenčiu, ko norėčiau... Tai – mano kelias į save.“

Apie tai plačiau – naujausiame „Žmonių“ žurnale.  

„Žmonės“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt