Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Daina ir Antanas Bosai: „Vienas kitam išsakyti žodžiai vis dar virpina širdis...“

Daina ir Antanas Bosai
Žurnalo „Žmonės“ viršelis / Daina ir Antanas Bosai
Šaltinis: „Žmonės“
0
A A

„Ir pats nežinojau, kad esu toks nuostabus vyras ir geras tėvas“, – juokėsi verslininkas Antanas Bosas, per savo šešiasdešimtmečio šventę, savaitgalį skambiai švęstą Palangoje, šimto penkiasdešimties svečių akivaizdoje iš mylimos žmonos Dainos Bosas (44) išgirdęs ne palinkėjimą, o padėką.

„Artimųjų padėka buvo tokia, kad širdį ne suvirpino, o tiesiog suspaudė. Ašaros vos neišriedėjo. Šeima kaip reikiant pasistengė“, – išgirdęs jam skirtus brangiausių žmonių žodžius sakė Antanas. 

Ponia Daina mylimam vyrui tą vakarą skyrė daug gražių žodžių – nuoširdžiai padėkojo už geriausius prisiminimus, jų darnią šeimą ir laimingą gyvenimą. Prie padėkos žodžių savo vyrui ji pridėjo dar vieną staigmeną – apie jį sukurtą dokumentinį filmą.

„Ačiū“ jubiliatui skambėjo ir iš jo vyriausiųjų vaikų Indrės bei Tomo. Dainos ir Antano penkiametė Magdalena tėtį pradžiugino mielais vaikiškais apkabinimais. 

Daina juokdamasi sakė nepamenanti šventės, iš kurios būtų išėjusi taip anksti ryte: „Paskutiniai baliauninkai, o jų buvo tikrai nemažai, linksmybes paliko šeštą ar septintą valandą ryto.“

Gražiausios šventės akimirkos – naujausiame žurnale „Žmonės“.

Kol sulauksite žurnalo, jūsų dėmesiui – šeštadienį vykusios puotos svečių galerija:

„Žmonės“
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt