Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Austėja Jablonskytė ir Justinas Žalys: „Kad būtų ką prisiminti ir kitiems pakalbėti“

Austėja Jablonskytė ir Justinas Žalys
Žurnalo „Žmonės“ viršelis / Austėja Jablonskytė ir Justinas Žalys
Šaltinis: „Žmonės“
0
A A

„O kodėl reikia tuoktis kviečių laukuose, su karvėmis, kodėl šaltą žiemą ar blogu lietuvišku oru? Jeigu gali susituokti tarp flamingų, neoninių lempučių, šiltai... Tokioje super pasakoje! Amerika su savo pasakišku Las Vegasu ir privalumų sąrašu nusvėrė akimirksniu. Norėjosi netradicinių vestuvių: kad patiems būtų ką prisiminti ir kitiems pakalbėti“, – prisipažįsta stilistė Austėja Jablonskytė (28) ir architektas Justinas Žalys (34), po kelerių draugystės metų aukso žiedus sumainę vienoje iš pramogų pasaulio sostine vadinamo Las Vegaso koplytėlių.

Laiko ypatingiems apdarams ieškoti pora neturėjo. Tad suknelę Austėja susikomplektavo iš kelių skirtingų viename vestuvinių drabužių salone Lietuvoje.

O pagrindinis noras per vestuves turėti paukštį ant galvos buvo įgyvendintas Las Vegase  – plastikinį suvenyrinį flamingą už du dolerius Austėja nusipirko tiesiog gatvėje.

Santuokos ceremonija įvyko pusę aštuonių vakare. Prie koplyčios, kurioje neva susituokė garsusis dainininkas Elvis Presley su Priscilla, jaunieji privažiavo limuzinu. Elvio Presly antrininkas dainavo jo dainas, paskui palydėjo jaunąją prie altoriaus. 

Interviu bei gražiausios šventės akimirkos – tik naujausiame žurnale „Žmonės“

„Žmonės“
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt