Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

700 „Žmonių“ viršelių: nuo pirmųjų kūdikio dienų

700 „Žmonių“ viršelių
700 „Žmonių“ viršelių
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kūdikio laukimas – jautrus, trapus ir džiaugsmingas gyvenimo etapas, o laime juk norisi dalintis. Žinomos moterys ir dalijasi: verčiant 700 šimtus žurnalų viršelių, gražu matyti jų laukimosi akimirkas. Dauguma laukėsi pirmagimio, kitos – antrojo vaiko, kai kurios – kaip Daina Bosas, Renata Norvilė ar Gintarė Songailė – trečiojo. O Jurgita Krivickienė – net ketvirtojo!

Nėščiųjų fotosesijos kūrybinei komandai visuomet būna šioks toks iššūkis. Kaip pateikti šią dievišką būseną, kad būsimoji mamytė atrodytų dailiai, patraukliai, bet ne pernelyg seksualiai? Apnuoginti ar ne, o jei taip – kad, ginkdie, nebūtų vulgarumo? Kaip parodyti pilvuką?

Pirmoji „Žmonėms“ apie savo nėštumą papasakojo radijo ir televizijos laidų vedėja Asta Stašaitytė-Masalskienė, 2002-aisiais laukusi savo vyresnėlio Emilio. Apnuogintas jos pilvukas anuomet atrodė labai drąsiai – redakcija netgi sulaukė pasipiktinusių skaitytojų skambučių!

Asta Stašaitytė-Masalskienė
Asta Stašaitytė-Masalskienė

Laikui bėgant supratimas, kad nėščioji privalo slėptis po plačiomis drabužių klostėmis ir nesirodyti žmonėms, pasikeitė. Grupės „69 danguje“ narė Ingrida Martinkėnaitė dar kurį laiką dvejojo, kol ryžosi apsinuoginti viršelyje – ką pasakys aplinkiniai?.. Bet rezultatas tikriausiai iki šiol džiugina ir ją, ir jos Mariją, kuriai jau dešimt. O Natalijai Bunkei abejonių jau nebekilo: besilaukianti moteris yra graži, o jos įvaizdis – jos reikalas.

Natalija Bunkė
Natalija Bunkė

Džiaugsmingos naujienos kartais būna labai netikėtos. Siurprizu Lietuvai tapo žinia apie Dainos ir Antano Bosų kūdikį – abu jau turėjo po du vaikus ir duoklę visuomenei tarsi buvo atidavę, bet visgi ryžosi bendram kūdikiui. Dar labiau visus nustebino televizijos laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė: padariusi puikią karjerą, dvidešimt metų nugyvenusi su vyru ir užauginusi dukrą, pagimdė ir sūnų.

Rūta Mikelkevičiūtė
Rūta Mikelkevičiūtė

Kartais nėštumas būna taip ilgai lauktas, o istorija – tokia skausminga, kad skaitantiems spaudžia ašaras. Katažinai ir Deivydui Zvonkams kūdikis kelerius metus buvo jautri tema – juolab kad po vestuvių visi, net visai nepažįstami žmonės, jų be perstojo klausinėjo, kodėl pora dar neturi vaikučių ir ar jau ne laikas susimąstyti... „Toks jausmas, kad šių vaikų laukė visa Lietuva“, - šypsosi Katažina, pagaliau susilaukusi dvynukų. Rimantė Kulvinskytė „Žmonėms“ prisipažino irgi laukusi dvynukų... Deja, nesėkmingai. Pamiršti nuoskaudas padėjo jiems su vyru Povilu gimusi dukrelė Luna. Monikos ir Andriaus Šedžių pastangas pagaliau susilaukti vaikelio lydėjo daug nesėkmių, jie prarado vieną iš dvynių – galima įsivaizduoti, koks išlauktas buvo jųdviejų sūnus Gabrielius. O prieš Laurą Imbrasienę norisi nulenkti galvą: pagalbinis apvaisinimas iki šiol buvo tema, kuria visi bijojo kalbėti. Papasakojusi apie sunkų ir ilgą kelią iki išsvajotos dukros gimimo, Laura tapo pavyzdžiu ir įkvėpimo šaltiniu daugeliui viltį praradusių mamų.

Laura Imbrasienė
Laura Imbrasienė

Yra nemažai įžymybių, kurios savo atžalų viešai nerodo ir su jomis nesifotografuoja. Gerbiame jų pasirinkimą – ir jaučiamės dėkingi tiems, kurie yra atviri pasauliui ir prietarų neturi. Vaikai žurnalo viršelyje visuomet glosto akį. Mažyčiai ir gerokai ūgtelėję, vienturčiai ir užaugę dideliame būryje, panašūs į savo įžymius tėvus ir neretai apdovanoti ta pačia charizma... Kas žino - galbūt ir jie patys kada nors bus žvaigždės.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt