Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

700 „Žmonių“ viršelių: ką šiandien veikia dingę herojai?

„Žmonių“ viršelių herojai
„Žmonių“ viršelių herojai
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kadaise – o gal ne taip ir seniai – šiuos žmones vadinome žvaigždėmis, jie puošė „Žmonių“ žurnalų viršelius ir dalijosi su mumis savo išgyvenimais. Tačiau žvaigždės gęsta, pasitraukia iš viešumos, iškeliauja į užmarštį arba pasirenka žibėti kur nors kitur. Nenuostabu, kad pervertus 700 viršelių, kartais kildavo klausimai „Kas ji?“ ir „Kurgi ji dingo?..“

Stella Nasilobekova kadaise ryškiai sužibo televizijos realybės šou „Baras 2“. Rodos, ši mergina turėjo viską, ko reikia žvaigždei: puikią egzotišką išvaizdą, komunikabilumą ir seksualumą.

Tačiau karjeros planus pakeitė šeimyniniai: praėjus metams po šou Stella ištekėjo, susilaukė dukters – ir daugiau jos viešumoje nebematėme. Tiesa, nuo scenos ir podiumo ji toli nepabėgo: dabar Stella Budrienė yra Vilniaus vaikų modelių agentūros „SV models“ vadovė, o modelio darbo paslapčių jau mokosi jos gražioji dukrelė Adrija.

Stella
Stella

Ieva Gervinskaitė į pramogų pasaulį įsiveržė vos tapusi „Mis Lietuva 2011“. Linksma ir nuoširdi ūkininkų dukra iš Skuodo rajono greitai pavergė sostinės publiką savo natūralumu ir nesumeluota šypsena. Televizijos prodiuseriai ėmė kviesti ją dalyvauti projektuose, vakarėlių organizatoriai troško ją matyti renginiuose – kurį laiką ir matė, o paskui Ieva staiga prapuolė.

Pasikeitė ne tik jos požiūris į pramogų pasaulį, bet ir išvaizda - buvusi tamsiaplaukė nusikirpo plaukus ir tapo blondine. Rodos, dabar ji laiminga ir be žurnalų viršelių: puoselėja romantiškus santykius su dueto „Lilas ir Innomine“ nariu Rolandu Venckiu.

Ieva Gervinskaitė
Ieva Gervinskaitė

Prieš dvidešimt metų Marius Veselis buvo jauniausias ir mieliausias televizijos žinių vedėjas Lietuvoje. Jis nemenka dalimi prisidėjo prie TV3 žinių populiarumo, jo karjera kilo aukštyn kaip kometa – netrukus Marius jau vadovavo „MTV Baltic“.

Tačiau fortūna, ilgai jį mylėjusi, ėmė ir nusisuko: „MTV Baltic“ bankrutavo, iširo Mariaus šeima, jis su nauja meile išvyko ieškoti laimės į Vengriją. Sklido žinių, kad jis vis dar tebedirba televizijos versle, bet šiaip Marius dingęs kaip į vandenį. Jo buvusi žmona Kristina sukūrė naują šeimą, augina keturis vaikus ir apie buvusį vyrą irgi nepasakoja.

Marius Veselis
Marius Veselis

Ieva Vizbaraitė daugelio atmintyje siejasi su dviem dalykais: kadaise didžiulio populiarumo sulaukusiu realybės šou „Robinzonai“ ir... vibratoriumi, kurį įspūdingo stoto šviesiaplaukė tąkart pasiėmė į negyvenamą salą. Nuo jūros vandens įrankis greitai surūdijo, bet išdykėlės etiketė merginai taip ir liko.

Kurį laiką ji vedė televizijos laidą „VRS kamera“, o 2008-aisiais Kopenhagoje susituokė su danu Michaeliu Horupu. Šiandien Ieva Horup atrodo taip pat įspūdingai kaip ir jaunystėje, su vyru gyvena Danijoje ir dirba renginių organizatore.

Ieva Vizbaraitė
Ieva Vizbaraitė

Taja, arba Erika Klimenko, gerbėjų ilgai buvo vadinama baltu angelu – nes būtent taip vadinosi jos daina, su kuria dainininkė išgarsėjo 2003-aisiais. Ji išleido tris albumus, sėkmingai dalyvavo muzikiniuose projektuose, bet vėliau pasitraukė iš didžiosios scenos. Erika ilgai gyveno Airijoje, o pernai ištekėjo Palangoje. Sako, vis dar dainuoja.

Taja
Taja

Prieš dešimt metų sostinėje duris atvėręs naktinis klubas „Absento fėjos“ tapo tikra legenda, bet ne mažesnė sostinės legenda buvo ir klubo savininko Džiugo Mickevičiaus tuometė žmona, stilistė Eglė Mickevičienė. Lietuvos žvaigždžių padangėje ji švytėjo kaip meteoras – graži, miela, seksuali, kartais net per daug...

Ne vienas vyras dėl Eglės ėjo iš proto, santuoka su Džiugu iširo. Tačiau fatališka moteris su keturiais vaikais neliko viena - paskutinėmis žiniomis, gyvena su jaunu mylimuoju, o apie viešumą nebenori nė girdėti.

Eglė Mickevičienė
Eglė Mickevičienė

Buvusi televizijos prodiuserio Justo Milušausko žmona Justė Milušauskienė – moteris, nesibaiminanti kraštutinumų. Jos karjera svyravo nuo seksualios „gelbėtojos“ darbo laidoje „TV pagalba“ iki savanorystės „Marijos radijuje“ (Vytauto Didžiojo universitete Justė yra įgijusi pastoracinės teologijos licenciato mokslinį laipsnį), nuo pramogų pasaulio sūkurio iki kandidatavimo į Seimą (2012-aisiais kandidatavo į parlamentą kaip partijos „Drąsos kelias“ atstovė, dalyvavo organizuojant protesto renginius Kaune). Pastaruoju metu Justės ekrane nebematyti, bet kauniečiams ji tebėra puikiai pažįstama.

Justė Milušauskienė
Justė Milušauskienė

Ramunės Žukauskienės žavų duetą su seserimi Genute Žaliene prisimena tie, kurie žiūrėjo televizorių prieš gerą dešimtmetį: žaviosios dvynės tuomet asistavo Ramūnui Vyšniauskui televizijos laidoje „Lalaila“. Palikusi laidą Genutė dar kurį laiką žybčiojo viešajame gyvenime, o štai jos sesuo Ramunė dingo kaip į vandenį.

Tas „vanduo“, pasirodo, buvo Italija, kur moteris ilgai gyveno su draugu. Santykiams nutrūkus Ramunė neseniai sugrįžo į Vilnių, įsigijo prabangų butą sostinės Senamiestyje, bet ilgam čia užsibūti vėl sutrukdė meilė: dabartinis jos draugas gyvena Vokietijoje, taigi keliai vis dažniau veda ten.

Ramunė Žukauskienė
Ramunė Žukauskienė

Gražioji karaimė Viktorija Juchnevičiūtė sužibo muzikiniame realybės šou „Dangus“, po kelerių metų laimėjo šokių ant ledo projektą. Žiūrovams rūpėjo ne tik jos angeliškas balsas, bet ir meilės istorijos: Viktorija draugavo su „Dangaus“ bendrakeleiviu Natu, galiausiai šie santykiai iširo. Iširo ir pirmoji Viktorijos santuoka su žinomu fotografu – po to moteris vėl ištekėjo, o dabar dirba reklamos agentūroje ir viešumo nebesiilgi.

Viktorija
Viktorija

Daili tamsiaplaukė Kotryna Kirdeikytė ankstyvoje jaunystėje dirbo modeliu ir šmėžuodavo reklaminiuose klipuose, bet didžiausio dėmesio visgi sulaukė tapusi Šarūno Marčiulionio mylimąja. Susilaukusi dukters Urtės, pora išsiskyrė. Po to Kotrynai teko kurį laiką padirbėti televizijoje, bet ją šiek tiek erzino, kad žiūrovus labiau domina ne jos vedėjos talentas, o praeitis su Marčiulioniu. Dabar jai mielesnė užkulisinė veikla: renginių organizavimas ir kostiumų dizainas. Neseniai su širdies draugu Kotryna susilaukė antros dukrelės.

Kotryna Kirdeikytė
Kotryna Kirdeikytė

Raimonda Karalienė savo vyro Lino Karaliaus-Ezopo šešėlyje nesislėpė, nes ir pats šešėlis neilgai tęsėsi – 2006-aisiais pora, susilaukusi sūnaus Vėjo, pasuko skirtingais keliais. Tiesa, nuo pramogų pasaulio bičiulių rato

Raimonda pernelyg nenutolo: kurį laiką draugavo su buvusiu Agnės Jagelavičiūtės vyru Vytautu Martinaičiu, dabar puoselėja artimą ryšį su garsiu viešųjų ryšių specialistu Kristinu Taukačiku. Ji dirba valstybės tarnyboje.

Raimonda Karalienė
Raimonda Karalienė

Tuos kelerius metus, kai gražuolė indė Berneen Candice Čereška spindėjo lietuviškų televizijų eteryje, ją buvo galima išvysti kone visų Lietuvos žurnalų viršeliuose. Ji dainavo, vedė televizijos laidas, o paskui su lietuviu vyru Andriumi nutarė išvykti į Katarą ir siekti dainininkės karjeros platesniuose vandenyse. Paskutiniais duomenimis, gyvena sočiai ir laimingai, o dainininkės karjeros vis dar siekia.

Berneen
Berneen

Gražioji Regina Renčeliauskaitė, modelis ir profesionali žurnalistė, dar būdama studentė tiesioginiame eteryje vedė interaktyvią televizijos laidą „Dušas“. Televizijos keliai ją ir suvedė su Marijumi Mikutavičiumi – o tada prasidėjo romanas, sulaukęs didžiulio visuomenės susidomėjimo.

Regina mylimąjį įkvėpė sukurti ne vieną dainą ir buvo vienintelė, kurią kol kas jis nusivedė į Santuokų rūmus. Tačiau Mikutavičiene ji buvo neilgai, o nuo įgrisusios viešumos pabėgo toli – už Atlanto.

Regina
Regina

Sunku pasakyti, kurioje srityje šiandien savo talentus naudoja Julija Šutenko, sublizgėjusi realybės šou „Kelias į žvaigždes“. Po projekto klaipėdietė ir toliau dainavo, koncertavo pajūryje, studijavo anglų, ispanų ir vokiečių kalbas, ruošėsi tapti vertėja. Galbūt ir tapo.

Julija
Julija

Dar viena „Kelio į žvaigždes“ žvaigždutė – Solveiga Vilkevičiūtė – po debiuto realybės šou kurį laiką dainavo merginų grupėje „Axom“. Tiesa, labiausiai ji išgarsėjo ne vokaliniais gebėjimais, o dailiu kūnu, kurį visiškai apnuogintą pademonstravo grupės „Naujieji lietuviai“ klipe „Ruri ruri“. Bet jaunystės šėlionės praėjo - 2011-aisiais ji ištekėjo už Ramūno Žuko ir dabar gyvena laimingą šeimyninį gyvenimą.

Solveiga
Solveiga

Rašytoja, žurnalistė, medicinos studentė, mažos dukrelės mama... Taip buvo pristatoma Rasa Velijevaitė, 2011-aisiais vedusi itin populiarų LNK televizijos projektą „Kviečiu šokti!“ Akylesni išnaršė, kad ji – ir buvusi operos solisto Kosto Smorigino žmona. Tačiau televizija, trumpai blykstelėjusi jos gyvenime, Rasai galvos nesusuko ir siekiamybe netapo – tikimės, kad dabar jai sekasi kur nors kitur.

Rasa Velijavaitė
Rasa Velijavaitė

Sužadėtuvės vienuolikos kilometrų aukštyje, plojant visam lėktuvui. Vestuvės Vilniaus Šv.Jonų bažnyčioje, į kurias sugužėjo kone visas Lietuvos pramogų pasaulis, Rolando Skaisgirio klusniai paaukotas užkietėjusio vienišiaus statusas... Valdonė Skaisgirienė tai turbūt prisimena kaip tam tikrą jaunystės etapą, kuris baigėsi prieš septynerius metus. O dabar ji gyvena savo gyvenimą – tik jau nebe viešą.

Valdonė Skaisgirienė
Valdonė Skaisgirienė
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt