Žurnalas „People“ gražiausia pasaulio moterimi paskelbė aktorę Jennifer Aniston

Jennifer Aniston / Žurnalo „People“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-20 17:31
Amerikiečių žurnalas „People“ trečiadienį paskelbė, kad gražiausios pasaulio moters titulas šiemet suteiktas 47-erių aktorei Jennifer Aniston.

Gražiausia pasaulio moterimi Jennifer Aniston paskelbta antrą kartą.

Sužinojusi, kad būtent jai atiteko šis savimeilę glostantis titulas, Jennifer Aniston neslėpė pasijautusi „labai, labai pamaloninta“.

Tačiau kaip ji pati apibūdina moters grožį? Anot aktorės, tai tikrai ne vien išorė, o kur kas daugiau.

„Tai vidinis pasitikėjimas savimi. Ramybė. Gerumas. Nuoširdumas. Gerai nugyventas gyvenimas, – samprotavo ji. – Kai priimi iššūkius ir nesigėdiji, jeigu viskas susiklostė ne taip, kaip manei. Ir kai nesijauti nevykėle ir neleidi kitiems žmonėms kritikuoti tavo gyvenimo, bandant įrodyti, kad tau kažkas nepavyko. Tai tiesiog nereikalingi nuodai.“

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Žurnalas „People“ gražiausią metų moterį renka jau 27-us metus iš eilės. Pernai gražiausia pasaulyje buvo tituluota Holivudo žvaigždė Sandra Bullock.

„People“ pačia gražiausia išrinko Jennifer Aniston, tačiau žurnalo puslapiuose netrūksta ir kitų gražuolių – šiemet tarp gražiausių pasaulio moterų minimos ir aktorės Reese Witherspoon, Sofia Vergara bei dainininkė Selena Gomez.

Anksčiau žurnalas „People“ gražiausios pasaulio moters titulą yra suteikęs Juliai Roberts (net keturis kartus), Gwyneth Paltrow, Angelinai Jolie, Jennifer Lopez, Beyonce, Drew Barrymore, Kate Hudson, Catherine Zetai-Jones, Nicole Kidman, Halle Berry, Lupitai Nyong'o. ir kt.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai