Žurnalas „People“ gražiausia 2015-ųjų moterimi išrinko 50-metę Sandrą Bullock

Sandra Bullock / Žurnalo „People“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-22 15:10
Amerikiečių žurnalas „People“ trečiadienį paskelbė, kad gražiausios pasaulio moters titulas šiemet suteiktas 50-metei aktorei Sandrai Bullock.

Išgirdusi, kad pačia gražiausia pasaulio moterimi išrinkta būtent ji, Sandra Bullock neslepia, jog tai ją kaip reikiant prajuokin.

„Ne, rimtai. Aš tiesiog pasakiau: „Tai absurdiška“. Niekam apie tai dar nepasakojau“, – „People“ per fotosesiją sakė „Oskaru“ apdovanota aktorė, kuriai šis titulas suteikiamas pirmą kartą.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Paklausta, kaip pati suvokia grožį, surimtėjusi Sandra Bullock atsakė: „Tikras grožis yra kuklus. Ypač šiame mieste (Los Andžele, – red. past), čia taip sunku nepasakyti „o, man reikia atrodyti štai šitaip“. Ne, iš tikrųjų būk geru žmogumi, būk gera mama, gerai gamink valgyti, užleisk prieš save tą, kuris labiau skuba. Man gražiausi yra tie žmonės, kurie nesistengia tokie būti“.

Būk geru žmogumi, būk gera mama, gerai gamink valgyti, užleisk prieš save tą, kuris labiau skuba.

Sandra Bullock neslepia, kad gražiausius komplimentus jai sako ne kas kitas, o penkerių metų įsūnis Louisas.

„Vieną vakarą guldžiau jį į lovą ir pasakiau, kad net kai būsiu sena ir žila ir turėsiu daugiau raukšlių nei turiu dabar, vis tiek jį mylėsiu ir norėsiu apkamšyti. Ir jis tada paklausė manęs, kodėl aš turiu raukšlių, ir aš jam atsakiau: „Na, tikiuosi, kad dauguma jų yra nuo dažno juoko“. Jis palietė mano veidą ir pasakė: „Tu ne sena, tu tiesiog laiminga“, – pačiu gražiausiu sūnaus komplimentu pasidžiaugė aktorė.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Žurnalas „People“ gražiausią metų moterį renka jau 26-us metus iš eilės. Pernai gražiausia pasaulyje buvo tituluota žaibiškai išgarsėjusi „Oskaro“ laureatė Lupita Nyong'o.

„People“ pačia gražiausia išrinko Sandrą Bullock, tačiau žurnalo puslapiuose netrūksta ir kitų gražuolių – šiemet tarp gražiausių pasaulio moterų minimos ir aktorės Vanessa Hudgens, Shay Mitchell, Jenna Dewan-Tatum, dainininkės Ariana Grande ir Meghan Trainor, modelis Gigi Hadid ir kt.

Anksčiau žurnalas „People“ gražiausios pasaulio moters titulą yra suteikęs Juliai Roberts (net keturis kartus), Gwyneth Paltrow, Angelinai Jolie, Jennifer Lopez, Beyonce, Drew Barrymore, Kate Hudson, Catherine Zetai-Jones, Nicole Kidman, Halle Berry, Jennifer Aniston ir kt.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai