Žurnalas „Ji“ linki sėkmingų 2018-ųjų!

JI žurnalo 1 nr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-02 15:00
Įžengus į 2018-uosius – Geltonojo šuns metus, linkime, kad pildytųsi užsibrėžti tikslai, netrūktų motyvacijos ir energijos. Tikimės, kad ir šiais metais būsite kartu su žurnalu „Ji“ – ištikima drauge, pagalbininke, patarėja.

Nijolė Gabija Wolmer pateikia sausio mėnesio horoskopą, tad sužinokite, kokios dienos sėkmingiausios, o kada reikėtų būti atsargesniems ir sprendimus apsvarstyti kelis kartus.

Pirmąjį metų mėnesį norėsis daug ką nuveikti, virs diskusijos, gims naujų sprendimų karjeros, darbo, finansų srityse. Vis dėlto prieš imantis ko nors naujo derėtų prisiminti posakį, kad skubos darbą velnias gaudo. Nijolė Gabija Wolmer pateikia sausio mėnesio horoskopą, tad sužinokite, kokios dienos sėkmingiausios, o kada reikėtų būti atsargesniems ir sprendimus apsvarstyti kelis kartus.

Pasibaigus šventėms, graužia sąžinė, kad ir vėl nesusilaikėte prie gausaus stalo? Siūlome pasinaudoti Gražinos Gumbestseleriais tapusių knygų „3 dienų mitybos programa“ bei „3 dienų kokteilių programa“ autorės ir medikės – patarimu organizmą išvalyti kokteiliais. Vos viena diena – ir jūsų kūnas bus sveikesnis, o sąžinė ramesnė. Naudingų kokteilių receptus rasite straipsnyje „Organizmo valymo dieta“.

„Nemanau, kad Naujųjų metų ar Žolinių proga duoti pažadai vykdomi geriau nei be progos. Jei tvirtai nusprendei kažką keisti – daryk dabar, šiandien. Jei dar keletą dienų ar mėnesių sau nuolaidžiauji – nepakankamai supranti duoto pažado reikalingumą“, – tvirtai sako Egidijus Sipavičius. Daugiau skaitykite rubrikoje „Taip ir ne“.

JI žurnalo 1 nr.
JI žurnalo 1 nr.

Patogų gyvenimą sostinėje į Vičiūnų vienkiemio ramybę iškeitusios Indrės Daujotienės šeima džiaugiasi savaitgaliniu šurmuliu. Mėgstantys gamtą bei aktyvias pramogas žmonės ištisus metus atvyksta pasivažinėti šunų kinkiniu vaizdingomis Kernavės apylinkėmis. Apie šunų traukiamus kinkinius, meilę ir pasiaukojimą šiems gyvūnams skaitykite straipsnyje „Per Kernavės miškus – šunų kinkiniu“.

Tamsųjį metų laiką daugelis išgyvename labai sunkiai. Kai stinga šviesos, natūraliai norime daugiau miegoti, gausiau ir saldžiau valgyti. Blogiau, kai dėl šviesos trūkumo susergama sezonine depresija. Pasirodo, padėti gali šviesos terapija ir specialios lempos bei akiniai. Daugiau rasite straipsnyje „Kaip išgyventi tamsą“.

Išminčiai sako, kad išoriniame pasaulyje jokių keblumų ir rūpesčių nėra, tai mes juos sukuriame savo protu, mąstysena, reakcijomis. Ir dauguma jų dažniausiai susiję su nedarniais tarpusavio santykiais. Žinodamos šias taisykles ir jas taikydamos gyvenime, galėsime jausti kur kas didesnę harmoniją su aplinkiniais ir savimi. Pateikiame 10 auksinių bendravimo taisyklių.

Po didžiųjų metų švenčių norisi išsikuopti namus, kad galėtume vėl grįžti į įprastinį gyvenimo ritmą. Ar žinote, kad bakterijų, mikroskopinių grybų klesti ten, kur pakanka maistinių medžiagų, šilta ir netrūksta drėgmės. Virtuvė gali tapti ligas ar apsinuodijimus sukeliančių mikroorganizmų šaltiniu, todėl čia būtina laikytis higienos. Straipsnyje „Švara virtuvėje“ rasite itin vertingų patarimų, kaip prižiūrėti namų erdvę, kurioje praleidžiame bene daugiausiai laiko.

Net jei po švenčių jaučiatės apsunkę, valgyti reikia, tad siūlome pasigaminti itin lengvų patiekalų – šiltų salotų arba daugiaryžį. O žengiant koja kojon su naujosiomis technologijomis, virtuvėje pagelbės ir išmaniosios programėlės. Aprašome tas, kurios šiuolaikinei moteriai virtuvėje – tikras išsigelbėjimas.

Puikios 2018-ųjų pradžios!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai