Žurnalas „Glamour“ metų moterimi išrinko aktorę Lupitą Nyong'o

Lupita Nyong'o / Žurnalo „Glamour“ viršelis/Tom Munro nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-08 14:57
Žurnalo „Glamour“ gruodžio mėnesio numeris skirtas pagerbti ryškiausias 2014-ųjų moteris, o garbingas Metų moters titulas atiteko stulbinamai greitai į Holivudo olimpą įkopusiai aktorei Lupitai Nyong'o (31 m.).

Dar prieš metus Lupitos Nyong'o vardas buvo menkai žinomas kino pasaulyje, tačiau šių metų kovą kino debiutantės rankose atsidūrė „Oskaro“ statulėlė – su tuo ji iki šiol negali apsiprasti.

„Manau, man niekada nepavyks tinkamai apibūdinti, kaip keista buvo išgirsti savo vardą, – apie akimirką, kai „Oskarų“ apdovanojimuose buvo išrinkta geriausia antraplane aktore, kalbėjo Lupita Nyong'o. – Dar praėjusiais metais apdovanojimų ceremoniją žiūrėjau namuose vilkėdama pižamą! Jaučiausi priblokšta – apstulbusi ir sutrikusi. Prisimenu, kad jaučiausi lengva – tarsi besvorė.“

Paklausta, kaip pasikeitė gyvenimas pelnius „Oskarą“, Lupita Nyong'o sakė, kad sunkiausia jai yra prisitaikyti prie naujo – žvaigždės – statuso.

„Aš vis dar bandau prisitaikyti. Greičiausiai dėl to, kad jaučiuosi tarsi katapultuota į absoliučiai kitokią nei įprasta vietą... Aš svajojau būti aktore, bet niekada negalvojau apie buvimą garsia. Ir vis dar nežinau, kaip reikia būti garsenybe – tai kai kas, ko aš dar mokausi, ir norėčiau, kad būtų kokie nors kursai, per kuriuos mokytų, kaip reikia elgtis“, – kalbėjo ji.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai