Žurnalas „Billboard“ metų moterimi paskelbė Lady Gagą

Lady Gaga / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-30 12:11
Muzikinis žurnalas „Billboard“ šių metų moterimi paskelbė dainininkę Lady Gagą (29 m.) – šis titulas nustebino ir pamalonino ir pačią atlikėją.

Savo sprendimą metų moterimi paskelbti Lady Gagą žurnalas pagrindė tuo, kad ji yra „įtakinga asmenybė, kuri 2015-aisiais skatino diskusijas“.

„Nėra kitos tokios moters, kuri taip stipriai darytų įtaką popkultūros skoniui ir jo evoliucijai kaip tai daro ji“, – sakė „Billboard“ atstovė Janice Min.

Vos sužinojusi šią naujieną Lady Gaga džiaugsmu pasidalijo su savo 51 mln. „Twitter“ sekėjų: „Negaliu patikėti, kad „Billboard“ paskelbė mane Metų moterimi, labai jums ačiū. Aš esu be galo dėkinga. Dieve mano, koks geras rytas!“

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Metų moterimi išrinkta Lady Gaga bus pagerbta per specialią „Billboard“ ceremoniją gruodžio mėnesį Niujorke.

Šiais metais Lady Gaga įspūdingu pasirodymu pagerbė legendinį miuziklą „Muzikos garsai“ per „Oskarų“ apdovanojimus, gastroliavo po pasaulį su džiazo žvaigžde Tony Bennettu, paskolino savo balsą socialinei reklamai apie seksualinę prievartą studentų bendrabučiuose, taip pat ji debiutuoja ir kaip aktorė populiariame seriale „Amerikietiška siaubo istorija: viešbutis“ („American Horror Story: Hotel“).

Praėjusių metų moterimi antrą kartą buvo išrinkta atlikėja Taylor Swift, anksčiau šį titulią buvo pelniusios Pink, Katy Perry, Beyonce, Ciara, Fergie.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai