Žurnalą „Žmonės“ skaityti bus dar patogiau – išbandykite elektroninę versiją

„Žmonės“ keliasi į jūsų telefonus: žurnalo turinį skaitykite dar patogiau – specialiai lengvam naudojimui sukurtoje programėlėje „Žmonės“.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-11 10:14
„Žmonės“ keliasi į jūsų telefonus: nuo šiol žurnalo turinį skaitykite dar patogiau – specialiai lengvam naudojimui sukurtoje telefono programėlėje „Žmonės“. Mobiliojoje aplikacijoje „Žmonės“ bus ne tik patogiai prieinami visi žurnalo tekstai ir nuotraukos, bet ir papildomas turinys.

„Internetas pilnas nemokamo turinio, bet pastebėjome, kad mūsų rinkoje nėra kokybiško, lėtai vartojamo turinio. Tokio, kokį jau beveik dvidešimt metų kuria žurnalas „Žmonės“. Mūsų tikslas – ištikimiems skaitytojams pateikti naują būdą skaityti jų mėgstamą leidinį, o tiems, kas pamiršta įsigyti popierinę versiją, pasiūlyti alternatyvą“, – sako UAB „Media bitės“ generalinis direktorius Tomas Balžekas.

Pasak Tomo Balžeko, žurnalo „Žmonės“ programėlė – analogų neturintis sprendimas. Programėlės turinys aplikacijoje adaptuotas maloniam skaitymui – iki šiol rinkoje esantys elektroniniai žurnalai dažniausiai tėra paprasčiausios leidinių išklotinės.

Programėlė leis visiems skaitytojams mėgautis žurnalu ir Lietuvoje, ir užsienyje.

Programėlėje žurnalo numeris bus atnaujinamas kas savaitę ir atsiras greičiau nei parduotuvių lentynose. Taigi programėlės turėtojai naują žurnalą galės skaityti diena anksčiau – kiekvieną trečiadienį. Planuojama, kad ateityje mobiliojoje programėlėje skaitytojai ras ir papildomo turinio – daugiau nuotraukų ir vaizdo medžiagos.

Žurnalo „Žmonės“ programėlė leis visiems mūsų skaitytojams mėgautis žurnalu nepriklausomai nuo to, kur jie gyvena – Lietuvoje ar užsienyje.

Parsisiųsti šią programėlę gali kiekvienas – ji pritaikyta tiek iOS, tiek Android operacinėms telefono sistemoms, todėl ją rasite ir Apple Store, ir Google Play.

Kviečiame jau dabar prisijungti prie išmaniųjų skaitytojų ir pirmą mėnesį kokybišką pamėgto žurnalo „Žmonės“ turinį skaityti nemokamai, vėliau mėnesio kaina bus 4,99 Eur.

Naujausi straipsniai