Zuckerbegų šeima auga: marketingo specialistei Randi Zuckerberg gimė dukra

Randi ir Brentas Zuckerbergai su dukra Shira/Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-11 12:19
Socialinio tinklo „Facebook“ įkūrėjo Marko Zuckerbergo sesuo, marketingo specialistė Randi Zuckerberg su vyru Brentu Tworetzky susilaukė dukros Shiros.

Randi Zuckerberg šiais metais viešėjo Vilniuje, moterų lyderystės konferencijoje „Go Forward!“, į kurią verslininkė, bestselerių autorė atvyko tiesiai iš Niujorko. Ji buvo viena iš laukiamiausių renginio viešnių. Tuomet Randi dovanojo įkvepiančią kalbą apie moterų galimybes, motinystę ir didžiulį savo indėlį į naujausias technologijas. 

Randi tuo metu jau laukėsi ir tikėjosi, jog gims berniukas, tačau liepos 5 dieną garsiai moteriai gimė dukra.

„Pasveikinkite į pasaulį atvykus Shirą! Kaip koks fejerverkas ji viską aplinkui nušvietė liepos 5-ąją, trimis savaitėmis anksčiau nei prognozavo gydytojai. Buvau tikra, kad sulauksime trečio sūnaus, tad dukra nustebino, mane ištiko šokas. Išvertus iš hebrajų kalbos Shira reiškia „dainą“. Šis vardas kūdikiui labai tinka nuo tada, kai drauge laimėjome „Tony“ apdovanojimuose. Vyresnieji broliai kaip niekada džiaugiasi sulaukę sesutės, nes,  jų žodžiais, broliai erzina. Ačiū, Shira, kad nušvietei mūsų gyvenimus ir atvykai į šeimą tokiu nuostabiu būdu“, – socialiniame tinkle rašė R. Zuckerberg.

Primename, kad M. Zuckerbergo sesuo Randi – Harvardo absolventė, rengianti kassavaitinius pokalbių šou „Dot Complicated“, dvi televizijos laidas „DOT” ir „American Dreams”.

Randi Zuckerberg parašė bestseleriais tapusias knygas „Dot Complicated“, „Dot.“ ir „Missy President“, o visai neseniai, šių metų gegužę, pasirodė ketvirtoji jos knyga „Pick Three“, kurioje kalbama apie galimybę nesudėtingai subalansuoti gyvenimą.

R. Zuckerberg yra mentorė, padedanti moterims siekti aukščiausių pozicijų versle, besirūpinanti, kad žiniasklaidos dėmesio centre atsirastų kuo daugiau protingų, technologijų sritį išmanančių, verslių moterų ir merginų.

Temos:

Muzika

Naujausi straipsniai