Zoë Kravitz apie tėvų skyrybas: „Tai buvo bjaurus etapas“

Zoe Kravitz su mama Lisa Bonet / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-02 10:22
Garsi šeima ir efektinga išvaizda – ne garantas, kad gyvenime pavyks išvengti nerimo. Zoë Kravitz (29), dviejų žvaigždžių dukra, ir pati – talentinga aktorė, prisipažįsta iki šiol nesijaučianti užtikrintai.

Nors priežasčių pasitikėti savimi – daugiau nei pakanka. Jos tėvai – serialo „The Cosby Show“ aktorė Lisa Bonet (50) ir roko žvaigždė Lenny Kravitzas (54) – net išsiskyrę liko draugai. Zoë niekada nebuvo apleistas vaikas, ir mama, ir tėtis visada rūpinosi ja ir jos karjera. Gyvena Brukline, prieš kurį laiką susižadėjo su kolega Karlu Glusmanu (30), su juo draugavo dvejus metus.

Už profesinius reikalus ji dabar atsako pati ir visai neblogai susidoroja. Toast juostoje „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“, Boni – viena iš penkių pagrindinių herojų – populiariajame seriale „Nekaltas melas“, Leta Lestreindž Hario Poterio nuotykių priešistorėje „Fantastiniai gyvūnai. Grindevaldo piktadarystės“ – tai vis jos vaidintos herojės. Vienas naujausių darbų – muzikinėje juostoje „Viena and the Fantomes“, kitais metais bus pradėtas sukti komiškas serialas „High Fidelity“, ketinama tęsti ir „Nekaltą melą“...

Vis dėlto talentinga, darbšti ir mokanti rinktis scenarijus aktorė pradeda nervintis, jei po ranka nėra naujo darbo. Kaip ir daugelio neurozių, šios šaknys – vaikystėje: mokykloje jos nemėgstančios bendraklasės nepraleisdavo progos prikišti, kad ji esanti tokia kieta tik dėl tėvų. Ši nuostata lydi ją ir suaugusią – girdi, vieną ar kitą vaidmenį gavo per įtakingus gimdytojus.

Interviu žurnalui „Elle“ mergina sąžiningai pripažįsta, kad jai, Bonet ir Kravitzo atžalai, visos durys atsiverdavo lengviau. „Kai kurie vaikai dirba visą gyvenimą, o agentai jiems net neatskambina. Manimi buvo pasirūpinta. Taigi pati turiu dirbti dar uoliau“, – aiškina ji. Tiesa, vaikystėje jai neatrodė, kad plaukioti ant pripučiamojo rato su Micku Jaggeriu – kai kas ypatinga: ryškiausios žvaigždės buvo šeimos draugai.

Po tėvų skyrybų Zoë su mama toliau gyveno saugiame hipių rojuje Santa Monikos kalnuose – be televizijos namuose. Kas savaitę mergytei būdavo leidžiama pažiūrėti vieną filmą – vaizdajuostę išrinkdavo mama.

Zoe Kravitz „Coachella“ festivalyje / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Zoe Kravitz „Coachella“ festivalyje / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Viskas pasikeitė, kai tėtis persikėlė į Majamį, vienuolikametė Zoë persikraustė pas jį ir pradėjo lankyti privačią mokyklą. Tai nebuvo lengvas laikotarpis paauglei, ieškančiai savojo aš. Tarp turtingų, daugiausia – baltaodžių, šeimų atžalų ji jautėsi atstumtoji. Priėję mažesni vaikai prašydavo jos leisti paliesti garbanotus plaukus... Ji net norėjo ištiesinti garbanas – kad išvengtų netrokštamo dėmesio.

„Tai buvo bjaurus etapas, – prisipažįsta ji. – Buvau mažutė ir tamsi, o aplinkui – aukštaūgės krūtiningos blondinės. Tėtis susitikinėjo su supermodeliais, taigi pabusdavau po vienu stogu su Adriana Lima. Negalėjau kliautis savo grožiu ir šiandien džiaugiuosi, nes turėjau ugdytis vidinį aš.“ Beje, seriale „Nekaltas melas“ ji vaidina su dar viena buvusia Kravitzo sužadėtine – Nicole Kidman.

Filmo komanda: aktorius Tomas Hardy, režisierius George'as Milleris, montuotoja Margaret Sixel, aktoriai Nicholas Houltas, Charlize Theron, Zoe Kravitz, prodiuseris Dougas Mitchellas ir aktorė Courtney Eaton / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Filmo komanda: aktorius Tomas Hardy, režisierius George'as Milleris, montuotoja Margaret Sixel, aktoriai Nicholas Houltas, Charlize Theron, Zoe Kravitz, prodiuseris Dougas Mitchellas ir aktorė Courtney Eaton / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Paauglės nepasitikėjimas savimi ir neviltis, kad esanti kitokia, virto mitybos sutrikimais. Šiandien jie įveikti: moteris sako, kad jai pavyko įsiklausyti į kūno poreikius. Praeityje – ir šėlsmo metai Niujorke. Ten ji persikėlė po trejų metų Majamyje ir, regis, pagaliau rado savo vietą po saule. Tiesa, ji niekada labai nepiktnaudžiavo svaigalais – tiesiog buvo mergaitė, gyvenanti Niujorke ir turinti pakankamai pinigų gėrimams.

Šiandien ir tai praeitis. Kaip ir pirmieji nedideli vaidmenys ir, deja, muzikinė karjera, kurią buvo pradėjusi su bičiuliu Jimmy Giannopoulu ir net keliskart grojo prieš Miley Cyrus ir Lily Allen koncertus. Zoë įsuko vakarėliai, ji tapo mėgstamu paparacų medžioklės objektu (ačiū mamos išugdytai manierai rengtis nestandartiškai ir nepakartojamam tėčio stiliui) ir geltonosios spaudos heroje (sklido gandai apie jos romanus su Drake’u, Boriso Beckerio sūnumi Noah Gabrieliu, aktoriumi Chrisu Pine’u ir net Michaelu Fassbenderiu, su pastaruoju susipažino filmuodamasi „Iksmenuose“).

Paskui agentas privertė ją nueiti į „Pašėlusio Makso“ atranką, nors Zoë, įsitikinusi, kad niekada nepritaps pramogų pasaulyje, rengėsi dirbti teatre ar nepriklausomuose filmuose. Ir pati nustebo, kai paaiškėjo, kad turi savo vietą jame. Nors kartais yra kamuojama neurozių. 

Naujausi straipsniai