Žodžiai, kurie yra svarbesni už „aš tave myliu“

Santykiai / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-19 12:00
Dauguma porų „aš tave myliu“ ištaria vienas kitam po maždaug penkių mėnesių draugystės. Netgi meilės filmai beveik niekada neapsieina be šių stebuklingų žodžių. Tačiau kai kurios frazės yra kur kas svarbesnės.

Netgi meilės filmai beveik niekada neapsieina be stebuklingų žodžių „aš tave myliu“. Tačiau kai kurios frazės yra kur kas svarbesnės.

„Tu man esi svarbiausia“

Kiekvieno žmogaus gyvenime yra svarbių dalykų: darbas, artimieji, hobis... Taigi jūsų antrajai pusei yra tikrai nemažai svarbių dalykų. Todėl pasakymas, kad esate svarbiausia tikrai daug ką reiškia.

„Tu man patinki tokia, kokia esi“

Jei antroji pusė tyli, dažnai norime, kad daugiau kalbėtų, jei nuolat vėluoja, kaip įmanydami bandome pakeisti šią ydingą savybę, jei išlaidauja, bandome aiškinti, kaip neracionaliai elgiasi, tikimės, kad jis išmoks greičiau priimti sprendimus, tvarkingai susidės drabužius. Kitaip tariant, žmonės nuolat bando vieni kitus pakeisti. Tad jei išgirsite žodžius „tu man patinki tokia, kokia esi“, patikėkite, tai galima vertinti kaip stiprų meilės prisipažinimą.

„Aš pasitikiu tavimi“

Pasitikėjimas yra viena svarbiausių sąlygų tarpusavio santykiams. Savimi ir kitais pasitikintys žmonės labiau linkę bendradarbiauti. Nepasitikėjimas reiškia atsargumą, priešišką nusiteikimą, kad viskas baigsis blogai – ir tai nuolatinis, nors ir ne visada vienodai intensyvus, stresas. Pasitikėti malonu. Jei pasitikite, vaidinasi, esate atviras ir mylintis. Jei jums pasakė, kad jumis pasitiki, gali būti tikras, kad taip rodomas dėmesys, atsidavimas ir meilė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Su tokiais vyrais geriau nekurti rimtų santykių. Kaip neužkibti ant kabliuko?

„Fotolia“ nuotr.
„Fotolia“ nuotr.

„Aš tau atleidžiu“

Atleidimas padeda gydyti vidines žaizdas, ateina palengvėjimas, sumažėja mus nuvylusiam asmeniui jaučiamos neigiamos emocijos, todėl atsiranda galimybė atkurti santykius. Gebėjimas atleisti augina teigiamas žmogaus savybes, meilės jausmą, stiprėja abipusis pasitikėjimas bei fizinė sveikata.

Atleidimas – tai procesas, kuriuo siekiama sugrąžinti sugriautų santykių pusiausvyrą, atgauti emocinę ramybę, savivertę ir orumo jausmą. Atleidimas grąžina praeitį į jai skirtą vietą ir leidžia ramiai kurti šviesią ateitį. Tik stiprus ir mylintis žmogus gali atleisti, tad tokie žodžiai yra tikras meilės įrodymas.

„Aš tave gerbiu“

Meilės negali būti be pagarbos. Tas, kuris ne tik gali pasakyti „aš tave gerbiu“, bet ir iš tikrųjų taip elgiasi, parodo tikrąją savo meilę.

„Aš tave visada saugosiu“

Net jei mes galime labai gerai apginti save, tokie žodžiai sukelia teigiamus jausmus. Žmogus, kuris nori jus saugoti nuo viso blogio, rūpintis jumis, galite būti tikri, kad myli, todėl kartais net nereikia skambių žodžių „aš tave myliu“.

„Aš tave visada palaikysiu“

Romantiški santykiai dažnai žlunga dėl to, kad porai per sunku išgyventi sunkumus, kuriuos pametėjo likimas. Tačiau vienas iš tvirtų pamatų yra vienas kito palaikymas. Jei net sudėtingoje situacijoje išgirdote žodžius, kad jus palaikys kad ir kas nutiktų, patikėkite, tai labai stiprus meilės prisipažinimas – priimkite jį.

„Tu mane įkvepi“

Būti įkvėpimo šaltiniu, mūza norėtų kiekviena moteris. Juk dar senais laikais menininkai ieškodavo savo talentų įkvėpėjų ir joms suokdavo gražiausius žodžius apie tai, kokios jos svarbios ir reikalingos. Pagalvokite, jei sugebate žmoguje sužadinti įkvėpimą, tai tikrai jau šį tą reiškia.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ryte su kava suvalgote gabalėlį šokolado? Štai ko dar negirdėjote apie šį skanėstą

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai