Zodiako ženklai ir suderinamumas: kas geriausiai jums tinka

Širdis / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Jei labai domitės astrologija, tikriausiai dažnai skaitote įvairiausius straipsnius apie tai, kurie Zodiako ženklai dera su jūsiškiu. Žinote, kurių ženklų atstovai bus geriausi draugai, aistringiausi meilužiai, su kuriais nesutarsite ir nuo kurių turėtumėte bėgti.

Mes visi užduodame daug klausimų, norėdami savo gyvenimą papildyti kažkuo ypatingu – draugu ar antrąja puse – ir atsakymų galime kreiptis į žvaigždes. Tiesą astrologija sako ar ne, tačiau daugelis žmonių ja vadovaujasi arba bent jau domisi, kaip visa tai veikia, rašo self.com.

Retkarčiais visiems praverstų gauti šiek tiek pagalbos meilės srityje, tad kodėl gi nepasidomėjus, ką mums sako žvaigždės? Jei jums įdomu, su kokio Zodiako ženklo savininku jums derėtų susitikinėti, jums pasisekė. Štai sąrašas.

SVARBU. Pirmas ženklas jūsų, o antras – kas jums labiausiai tinka.

Avinas ir Vandenis

Avinas ir Vandenis niekada nenuobodžiauja, o tai padaro jų santykius ypač jaudinančiais. Abu šie ženklai beprotiškai mėgsta nuotykius, tad jie visada viskam pasiruošę – tiek miegamajame, tiek už jo ribų. Jiems patinka išbandyti naujus dalykus bei mėgautis procesu. Ypač jiems patinka viską daryti kartu – dirbti kaip komanda.

Kol kitos poros nariai pavargsta vienas kuo kito, ši pora išlieka stipri bei mėgaujasi vienas kito kompanija. Partneriai taip pat žino, kad svarbu praleisti laiką su draugais bei skirti laiko tik sau.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kelios priežastys, kodėl moterys palieka mylimus vyrus

Jautis ir Vėžys

Jautis ir Vėžys puikiai vienas kitą supranta. Šie Zodiako ženklai dera tarpusavyje, kadangi abu sieja stiprus ryšys – tiek fizinis, tiek emocinis. Jie visapusiškai supranta vienas kitą, o santykiams rutuliojantis leidžia ryšiui tarp jų įsižiebti dar stipriau.

Taip pat šie ženklai labai vertina vienas kitą, kadangi abu supranta tai, koks yra jo partneris ir ką jis gali pasiūlyti. Ši pora yra labai stipri, moka papildyti vienas kitą, o tai sukuria stiprią, ilgai trunkančią meilę, kurią sunku rasti.

Dvyniai ir Vandenis

Dvyniai ir Vandenis turi beprotišką emocinį ryšį. Jie visiškai vienas kitą supranta, lyg pažinotų visą gyvenimą, nors galbūt susipažino vos prieš kelis mėnesius (ar savaites). Abu šie ženklai yra labai kūrybingi ir turi daug idėjų, kurias mėgsta nuolatos vienas kitam dėstyti ir siūlyti.

Nepaisant to, kad jie labai dera vienas su kitu ir mėgaujasi kartu praleistu laiku (kurio kartu praleidžia kiek įmanoma daugiau), jiems taip pat patinka jų nepriklausomybė. Tačiau santykiams tai netrukdo, kadangi abu ženklai supranta, kaip svarbu leisti laiką atskirai ir pasiilgti vienam kito.

Vėžys ir Žuvys

Vėžys ir Žuvys yra du atšiaurūs vandens ženklai, todėl instinktyviai turi stiprų kosminį ryšį. Jie tinka vienas kitam, nes abu tiksliai žino, kas yra jų partneris, ir jie tuo didžiuojasi. Taip pat šie ženklai turi stiprų savęs pojūtį, dėl to jiems lengva sukurti tvirtą, ilgai trunkantį ryšį.

Be to, šie ženklai pasižymi labai gerai derančiomis asmeninėmis savybėmis, todėl taip gerai vienas kitam tinka. Žuvims svarbus ryšys su kitais, o Vėžys atsidavęs ir puoselėja jį supančius žmones. Tai leidžia abiem ženklams gerai sąveikauti. Šios sąjungos rezultatas – gilus protinis ryšys, kurio lengvai neatimsi.

TAIP PAT SKAITYKITE: Santykių ekspertai Mažuoliai pataria. Kaip sugyventi skirtingų charakterių ir pomėgių žmonėms?

Liūtas ir Šaulys

Liūtą ir Šaulį sieja didelė aistra, kadangi abu ženklai mėgaujasi gyvenimu ir myli visus, mąstančius taip pat. Kai šie ženklai kažko nori, jie nori to labai aistringai; jie skatina ir padeda kitiems žmonėms pasiekti savo tikslų ir svajonių. Abu ženklus sieja ugnies stichija, todėl jie puikiai vienas ktią supranta, ir tai padeda jiems gerai sutarti.

Tai yra tokia smagi pora, kad visi tiesiog būriuojasi, kad tik pabūtų šalia jų. Tai pora, kokia visada norėjote būti. Aistra, kurią šie ženklai skleidžia gyvenimui, meilei ir vienas kitam, yra svaiginanti.

Mergelė ir Jautis

Kadangi Mergelė ir Jautis yra žemės ženklai, jie puikiai sugyvena. Kasdieniame gyvenime jie labai ramūs ir praktiški, todėl jų santykiai taip pat yra ramūs. Abu šie Zodiako ženklai yra atviri ir nuoširdūs, todėl būti šalia jų yra nuostabu, ypač ilgalaikiuose santykiuose.

Kitų ženklų, taip atsidavusių vienas kitam kaip Mergelė ir Jautis, nerasite. Jie ne tik dori, tačiau turi tokius pačius charakterio bruožus bei vertybes. Tai leidžia jiems puikiai vienas kitą suprasti.

Svarstyklės ir Dvyniai

Svarstyklių ir Dvynių santykių esmė – stiprus intelektinis ryšys. Tai yra oro ženklai, ir abiem svarbi protinė stimuliacija. Protas jiems yra labai įdomus ir seksualus dalykas, jiems patinka laikui bėgant išsiaiškinti apie jį vis daugiau ir daugiau.

Šie ženklai supranta bei vertina vienas kitą, todėl yra puiki pora. Jie moka būti harmoningi. Tokia pora mėgsta palaikyti taikius santykius vienas kitam siūlydami draugystę, žinias ir supratimą.

Skorpionas ir Vėžys

Kartais, kai abu poroje yra aistringi, santykiai greitai išyra. Tačiau jei vienas iš jų yra Skorpionas, o kitas – Vėžys, viskas gali būti tobula. Šie vandens ženklai patiria labai intensyvias emocijas, tačiau dėl to jie dar labiau dera vienas su kitu.

Skorpionas ir Vėžys maitinasi vienas kito aistra, todėl poroje jiems būna labai gera. Taip pat jie abu labai atsidavę ir suteikia vienas kitam stiprią paramą. Abiejų ženklų labai panašios moralinės nuostatos, abu rūpinasi vienas kitu ir juos supančiais žmonėmis.

Šaulys ir Avinas

Šaulys ir Avinas yra ugnies ženklai, todėl tarp jų galima tikėtis didelės karštos aistros; jų pora – tarsi dinamitas. Į santykius abu ženklai įneša beprotiškai daug energijos, dėl to santykiai tik stiprėja. Abu vertina vienas kito neapsakomą entuziazmą kitų žmonių ir gyvenimo aplink juos atžvilgiu.

Nors sakoma, kad priešingybės traukia, šie ženklai parodo, kad panašumai gali dar labiau suartinti. Tai yra pora, galinti įveikti bet kokį gyvenimo jiems pateiktą išbandymą, ir jie padarys tai kartu bei su dideliu ryžtu.

Ožiaragis ir Jautis

Ne be priežasties šie astrologiniai ženklai taip traukia vienas kitą. Ožiaragis ir Jautis turi tai, apie ką dauguma tik svajoja – nesibaigiantis dievinimas. Šie meilės balandėliai kartu bus amžinai ir vienas kito draugija nuoširdžiai mėgausis iki pat galo.

Jų ryšys toks tvirtas todėl, kad jie nuoširdžiai gerbia ir myli vienas kitą – taip gali tik tikri sielos draugai. Žavėjimasis vienas kitu yra beveik keliantis nerimą, bet taip pat labai jaudinantis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Šukuosena pagal Zodiaką: kas jums tinka ir kada geriausia kirptis?

Vandenis ir Dvyniai

Vandenis ir Dvyniai yra oro ženklai, turintys neapsakomą psichologinį ryšį. Šis ryšys labai gilus – jie net pabaigia vienas kito sakinius. Jų santykiai yra beveik mistiniai, kadangi jų beveik niekas nesupranta. Juk tik jie žino, kas darosi jų galvose. Ir vienas kito galvoje.

Jie žino, kas jiems tinka, ir jiems nerūpi, ko kiti nemato. Ir nors abu šie ženklai turi stirpų individualumo pojūtį, jie neleidžia, kad tai pakenktų jų santykiams. Tiesą pasakius, tai net juos sustiprina. Galiausiai, jie pasirenka per gyvenimą eiti kartu, nes atskirai būti negali.

Žuvys ir Skorpionas

Žuvys ir Skorpionas – dar viena intuityviai vienas kitą jaučianti pora. Šie zodiako ženklai beveik skaito vienas kito mintis. Tačiau jiems svarbus ne tik intelektas. Jie trokšta suprasti vienas kito kūną ir sielą bei išsiaiškinti, kuo gyvena jų partneris.

Jie nori žinoti viską vienas apie kitą, kadangi abu gerbia vienas kitą. Šioje poroje aistra siekia aukštumas. Jie nebijo būti romantiški, net ir pernelyg.

Skaitykite daugiau