Žmonos gedintis aktorius Vinnie Jonesas pasidalijo paskutiniu mylimosios laišku: „Aš taip ją mylėjau“

Vinnie Jonesas su žmona Tanya (2013 m.) ir filmo „Redirected“ plakatas/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-12 14:00
Aktorius ir buvęs futbolo žaidėjas Vinnie Jonesas (54) šių metų liepą atsisveikino su savo 53-ejų metų žmona Tanya. Moteris mirė nuo vėžio, su kuriuo ilgą laiką kovojo. Gedintis aktorius neslėpė, kad yra palaužtas, kai šalia nebėra jo mylimosios, tačiau atskleidė, kas jam padeda kasdienybėje.

Naujausiame interviu vyras pasidalijo netyčia radęs Tanyos meilės laišką, adresuotą jam. Ant jo žmonos ranka yra užrašyta: „Visada tikėk, kad įvyks kažkas nuostabaus“. Moteris šį laišką paliko savo dienoraštyje, žinodama, kad Vinnie tikrai jį ras. Ji tikėjo, kad tai padės vyrui po truputį susitaikyti su jos išėjimu.

„Skaitydamas, jutau, kaip mano širdis dūžta į mažiausius gabalėlius. Dabar, nesvarbu, kur būčiau, Tanya visuomet yra su manimi“, – su ašaromis akyse kalbėjo V.Jonesas.

Aktorius atskleidė ir, kas buvo parašyta paskutiniojo Tanyos laiško viduje: „Mano meilei Vinnie, kasdien man nutinka kažkas nuostabaus. Kartu su tavimi. Tu esi mano ryto spindulys su kuriuo nubundu. Su visa meile, Tanya.“

Sielvarto kamuojamas aktorius prisipažino, kad skaičiuoja dienas, kuomet ir vėl susitiks su žmona. Jis jau įsigijo sklypą kapinėse šalia palaidotos Tanyos, kur tikisi, kad atguls ir jo pelenai.

„Aš ją taip stipriai mylėjau“, – kalbėjo V. Jonesas, patikinęs, kad dar nėra buvę vakaro, kurio metu jis neverktų.

Vinnie Jonesas su žmona Tanya / „Scanpix“ nuotr.
Vinnie Jonesas su žmona Tanya / „Scanpix“ nuotr.

Visgi, vyras interviu metu sugebėjo nusišypsoti, prisiminęs, kokia stipri buvo jo žmona. Jis patikino, kad Tanya, nepaisant sunkios savo sveikatos būklės, kasdien kabinosi į gyvenimą ir kiek įmanoma daugiau bendravo su artimaisiais.

Vinnie Jonesas patikino, kad jokia kita moteris negalės būti su juo.

„Ji buvo mano gyvenio šviesa. Niekada negalėsiu būti su kuo nors kitu.“

Vinnie Jonesas su žmona Tanya / „Scanpix“ nuotr.
Vinnie Jonesas su žmona Tanya / „Scanpix“ nuotr.

Tanya su Vinnie susituokė 1994 metais ir kartu susilaukė sūnaus Aarono Ellistono Joneso (28). Kartu santuokoje jie nugyveno 25-erius metus.Tanya taip pat kartu su buvusiu vyru Steve Terry augino dukrą Kaley (32).

Pastaruosius šešerius metus Tanya kovojo su klastinga ir sudėtinga liga – melanoma. Nors V.Jonesas stengėsi, kad žmona patektų pas geriausius šalies profesionalus, vėžys buvo negailestingas ir nenumaldomai išplito po visą Tanyos kūną.

Vinnie Jonesas Lietuvos žiūrovams puikiai pažįstamas iš filmo „Redirected“, kurį režisavo Emilis Vėlyvis. Šioje juostoje jis suvaidino Golden Pole.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai